Металочерепиця Pruszynski ARAD Classic Глянець (РЕ) 0,45

Акція
Новинка
Код товару: 914988
Виробник: Pruszynski
0
В наявності
398.00 грн. /м²-11 % 354.22 грн. /м²
Знайшли дешевше?

Опис

Естетика металочерепиці ARAD Classic

Металочерепиця ARAD Classic — це металочерепиця в середземноморському стилі, яка виглядає на покрівлі як натуральна керамічна черепиця. Оригінальний зовнішній вигляд покрівлі з металочерепиці АРАД Класік досягається за рахунок збільшеної глибини штампування металочерепиці.

Завдяки цьому покрівля з металочерепиці АРАД Класік виглядає стильно, об’ємно і архітектурно виразно. Великий вибір кольорів і покриттів допомагає замовнику отримати необхідний результат.


Довжина тайлу металочерепиці АРАД Класік – 350 і 400 мм

* Не рекомендується виготовляти листи металочерепиці більшої довжини, бо це може привести до порушення геометрії листів під час транспортування і підйому на покрівлю.

** Може бути виготовлена будь-яка довжина листа з точністю до 1 см.

Так як металочерепиця ARAD Classic має збільшену висоту штампа, вона має невеликий нахлест при поздовжньому стикуванні листів. Також це допомагає зробити менш помітними на покрівлі саморізи. Завдяки своїй формі при монтажі АРАДА відходи металочерепиці зведені до мінімуму.

Металочерепиця АРАД Класік має спеціально спроектований поздовжній замок, який разом зі збільшеною висотою штампа сприяє отриманню ефекту безшовної покрівлі.


Матеріал металочерепиці ARAD Classic

Металочерепиця ARAD Classic виготовляється з європейського металу товщиною 0,5 і 0,45 мм з цинковим захисним шаром 275 г/м2 і у всіх популярних декоративних покриттях для покрівлі:

  • поліестер,
  • матовий поліестер,
  • Purmat,
  • Purlak


Покриття металочерепиці ARAD Classic

Найбільш сучасним і високоякісним покриттям є Purmat і Purlak. Це суперстійкі полімерні покриття товщиною 50 мк, які виробляються спеціально для групи компаній «Прушиньскі» і мають унікальні властивості: це покриття одночасно тверде і еластичне і тому має високу стійкість до механічних пошкоджень. Також Purmat і Purlak характеризується надзвичайно високою відпорністю до хімічної корозії і агресивного середовища, завдяки чому ці покриття рекомендовані до застосування поблизу моря в береговій зоні. На вироби з покриття Purmat і Purlak підтримується гарантія 30 років.


Монтаж металочерепиці ARAD Classic

Металочерепиця АРАД Класік має симетричні замки і може укладатися як зліва направо, так і справа наліво, а також із зсувом на хвилю. Це дозволяє розташовувати замки «від входу» і зменшує ймовірність того, що поздовжній стик металочерепиці стане помітним на даху під час експлуатації.

Монтаж металочерепиці АРАД Класік проводиться так само, як монтаж традиційної металочерепиці. При цьому симетричність листів дозволяє укладати листи АРАД Класік на покрівлі в будь-якому напрямку.


Виробництво металочерепиці ARAD Classic

Металочерепиця АРАД Класік виробляється на заводі компанії «Прушиньскі» в Україні в листах за індивідуальними розмірами замовника. Металочерепиця ARAD Classic може поставлятися в захисній плівці, що дозволяє зменшити ризик її пошкодження при транспортуванні, розвантаженні, подачі на покрівлю і монтажі. Плівка повинна зніматися під час монтажу металочерепиці.Характеристики

Країна виробник Польща
Товщина, мм 0.45
Кількість цинку, гр/м² 225
Маркування виробника Присутня
Гарантія, років 10
Термін служби, років 10+
Форма ARAD Classic
Повна/Корисна ширина, мм 1179/1080
Покриття Глянець
Вага 1 м², кг 4.5
Товщина декоративного покриття, мкм. 25
Крок хвилі, мм 216
Макс. Довжина, мм 800
Мін. Довжина, мм 700
Мінімальний ухил крыши, градусів 15
Загальна висота профілю, мм 55
Бренд Pruszynski

Файли для завантажування

Відгуки 0

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
icon_callback icon_teleg icon_viber