Терасна дошка Bruggan Multicolor Gray

Новинка
Код товару: 005089
Виробник: Bruggan
0
В наявності
4 576.50 грн. /м²
Знайшли дешевше?

Опис

Терасна дошка Bruggan Multicolor GRAY

Терасна дошка Bruggan Multicolor Gray - Елегантний сірий колір GRAY - для тих, хто любить благородний спокій та універсальність.

Елегантний сірий колір GRAY – для тих, хто любить благородний спокій та універсальність. Цей відтінок Bruggan Multicolor візуально освіжить вашу терасу, патіо або територію навколо басейну. Він відмінно поєднується із зеленню та блакитною гладдю води, тому ця дошка підійде для будь-якого садового декору.

Багаторічний досвід виробництва, наукові розробки та величезне бажання зробити якісний та екологічно чистий продукт – все це привело компанію Bruggan до створення інноваційної терасної дошки. Терасна дошка Bruggan має привабливий зовнішній вигляд, гармонійність і структуру натурального дерева, але при цьому, позбавлена всіх недоліків органічної дошки.

Відтінок Bruggan Multicolor Gray візуально освіжить вашу терасу, патіо або територію навколо басейну. Він відмінно поєднується із зеленню та блакитною гладдю води, тому ця дошка підійде для будь-якого садового декору.

Галерея терасної дошки Bruggan Multicolor GRAY

Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan Терасна дошка Bruggan

Терасна дошка Bruggan Multicolor GRAY 360°

Переваги терасної дошки Bruggan Multicolor GRAY

Терасна дошка Bruggan

Довговічність

Терасна дошка Bruggan Multicolor GRAY не руйнується через природну зміну погодних циклів: вологість, вплив сонячного світла, коливання температури, як звичайна дошка.
Терасна дошка Bruggan

Обслуговування

Терасна дошка Bruggan Multicolor GRAY не потребує регулярної обробки спеціальними хімічними засобами, на відміну від натурального дерева. Це заощаджує вам час та гроші.
Терасна дошка Bruggan

Екологічність

Також терасна дошка Bruggan Multicolor GRAY не потребує додаткового хімічного захисту від плісняви та комах, що робить її безпечною для здоров'я людей та навколишнього середовища.
Терасна дошка Bruggan

Стійкість

Терасна дошка Bruggan Multicolor GRAY має стабільну геометрію і не розтріскується через усадку або усушки матеріалу, на відміну від натуральної деревини.

Терасна дошка Bruggan Multicolor GRAY має відновлювану поверхню.

Террасная доска Bruggan преимущества

Однією з ключових рис терасної дошки Bruggan Multicolor GRAY є інноваційна текстура, що проникає на всю глибину дошки. Це означає, що якщо на поверхні терасної дошки зробити напис маркером або відтворити інші поверхневі пошкодження, вони можуть бути легко усунені. Достатньо використовувати наждачний папір для видалення верхнього шару дошки, і сліди таких пошкоджень повністю зникнуть.

Ця унікальна властивість дозволяє підтримувати бездоганний вигляд терасної дошки Bruggan протягом тривалого часу. У разі пошкоджень або втрати початкової привабливості поверхні, ви можете легко відновити дошку без необхідності заміни всієї ділянки. Це економічно вигідно та забезпечує зручність у використанні.

Терасна дошка Bruggan Multicolor GRAY - це приклад інноваційного підходу та багаторічного досвіду, який успішно використовується для створення високоякісних терас та відкритих просторів. Навіть через роки щоденної експлуатації терасна дошка виглядатиме як нова. Тому, терасна дошка Bruggan підходить для використання у парках, кафе та інших місцях масового скупчення людей.

Відео-інструкція з монтажу терасної дошки BrugganХарактеристики

Бренд Bruggan
Колір Gray
Колекція Bruggan Multicolor
Країна виробник Бельгія
Матеріал Деревно-полімерний композит
Тип покриття Двосторонній: спил дерева/рифлення
Гарантія, років 25
Щільність, г/см3 1,3
Ширина, мм 120/140/160
Висота, мм 19
Довжина, мм 3000
Витрати, шт/м² 3,79/3,25/2,84
Вага, кг/шт 5,7/6,7/7,8
Вага, кг/м² 22
Внутрішня структура Масив

Файли для завантажування

Відгуки 0

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
icon_callback icon_teleg icon_viber