Терасна дошка Holzdorf Масив Classic Каштан

Новинка
Код товару: 105214
Виробник: Holzdorf
0
В наявності
2 650.00 грн. /м²
Знайшли дешевше?

Опис

Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан"

Терасна дошка Holzdorf Classic

При виборі матеріалу для облаштування вашої тераси, надійність, довговічність та естетика відіграють вирішальну роль. І саме в цьому ключі терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан", що пройшла випробування часом та екологічними стандартами, стає ідеальним вибором. Результат 15-річного досвіду виробництва, цей матеріал поєднує в собі передові технології, безкомпромісну якість та бездоганну екологічність.

Термін служби терасної дошки Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" досягає 30 років. Це означає, що одного разу створивши прекрасне покриття для підлоги з Holzdorf, ви можете забути про заміну або ремонт на довгі роки вперед. Цей матеріал пройшов випробування на механічну міцність, опір сонячному світлу, атмосферним опадам та температурним перепадам. Ви можете бути впевнені, що ваша тераса буде виглядати так само привабливо та стійко протягом багатьох років.

Переваги терасної дошки Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан"

Довговічність

Терасна дошка Holzdorf не руйнується через природну зміну погодних циклів: вологість, вплив сонячного світла, коливання температури, як звичайна дошка.
Преимущества террасная доска Polymer Holzdorf

Обслуговування

Терасна дошка Holzdorf не потребує регулярної обробки спеціальними хімічними засобами, на відміну від натурального дерева. Це заощаджує вам час та гроші.
Преимущества террасная доска Polymer Holzdorf

Екологічність

Терасна дошка Holzdorf не потребує додаткового хімічного захисту від плісняви та комах, що робить її безпечною для здоров'я людей та навколишнього середовища.
Преимущества террасная доска Polymer Holzdorf

Стійкість

Терасна дошка Holzdorf має стабільну геометрію і не розтріскується через усадку або усушки матеріалу, на відміну від натуральної деревини.

Терасна дошка виготовлена в Україні за ліцензованою австрійською технологією, вона поєднує деревину та високоякісний полівінілхлорид (ПВХ). Цей матеріал довів свою надійність, використовуючи навіть для зберігання медичних препаратів та донорської крові. Наявність відповідного сертифіката підтверджує його безпеку та відсутність токсичних компонентів.

Одним із найважливіших аспектів при виборі будівельних матеріалів є їх вплив на довкілля. Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" пишається своєю екологічністю та безпекою.

Виробництво терасної дошки Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" - це унікальна спілка кращих характеристик природних та синтетичних компонентів. Деревина та ПВХ зливаються в гармонійне поєднання, надаючи унікальний матеріал із неперевершеними властивостями. Вибираючи терасну дошку Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан", ви вибираєте довговічність, стійкість до гниття та мікроорганізмів, а також міцність та стиль.

Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" не тільки чудово виглядає, але й має дивовижну практичність. Її екологічність є сусідами з високою групою горючості "Г2" і температурним діапазоном використання від -50°C до +70°C. Це дозволяє використовувати терасну дошку Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" у найрізноманітніших умовах, від морозних зим до спекотних літніх днів.

Відео-інструкція з монтажу терасної дошки

Коли йдеться про створення ідеальної тераси, терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" стає незамінним партнером. Цей матеріал не тільки надає неперевершену якість, але й приносить у ваше життя комфорт, стиль та впевненість у майбутньому. Передові технології та багаторічний досвід виробництва роблять терасну дошку Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" першим вибором для тих, хто цінує надійність та красу.

Створена на основі 15-річного досвіду виробництва, терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" – це втілення надійності. Термін служби до 30 років гарантує, що ваша тераса залишиться міцною та елегантною на довгі десятиліття. Матеріал пройшов найсуворіші випробування на стійкість до механічних пошкоджень, сонячного випромінювання, перепадів температур та впливу вологи. Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" залишається надійною стійкою в будь-яких умовах.

Один із важливих аспектів терасної дошки Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" – це її екологічність. Зроблена з деревини та високоякісного ПВХ, вона не тільки міцна, але й безпечна для довкілля. Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" відповідає високим стандартам екологічної безпеки, і її використання не має жодного негативного впливу на здоров'я та природу.

Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" пропонує не лише перевагу якості, але й нескінченні можливості для творчості. Можливості застосування нашої терасної дошки необмежені – від приватних будинків до громадських просторів, класичного дизайну до сучасних архітектурних концепцій. Ми створюємо не просто матеріал, ми надаємо вам інструмент для втілення ваших мрій у реальність.

Преимущество 1
Довгий термін служби - Терасна дошка Holzdorf забезпечує експлуатаційний період від 20 до 30 років! Довговічне та надійне майбутнє вашої тераси;
Преимущество 2
Зносостійкість – Терасна дошка зберігає свою стійкість до механічних, біологічних та термічних впливів;
Преимущество 3
Інновації - Застосування передових методик та інноваційних технологій забезпечує високу надійність продукції;
Преимущество 4
Безпека - Відсутність шкідливих компонентів у складі гарантує екологічну безпеку та привабливий зовнішній вигляд;
Преимущество 5
Просте обслуговування - Терасна дошка Holzdorf не потребує спеціальних засобів та методів для догляду, що дозволяє заощадити додаткові ресурси;
Преимущество 6
Простота монтажу - Установка терасної дошки Holzdorf стає максимально зручною завдяки простому монтажу і легкої доступності.

Кожна деталь терасної дошки Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" спроектована з урахуванням ваших потреб. Цей матеріал не тільки міцний та екологічний, а й чудово виглядає. Чудове поєднання природної текстури дерева та сучасних технологій робить терасну дошку Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" ідеальним вибором для тих, хто цінує естетику та функціональність.

Вибираючи терасну дошку Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан", ви вибираєте зручність та економію. Цей матеріал не вимагає спеціальних засобів для догляду, фарбування або лакування. Він залишається стійким до механічних пошкоджень, не втрачає своєї міцності навіть за значних навантажень. Це можливість насолоджуватися красою своєї тераси, не переймаючись її станом.

Неважливо, чи створюєте ви терасу для свого відокремленого куточку відпочинку чи для громадського місця в ресторані – терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" буде вашим ідеальним супутником. Вона легко встановлюється на причалах, навколо басейнів, балконах, верандах і навіть дитячих майданчиках. Створює як візуальну красу, а й затишний простір для активного життя.

Склад терасної дошки Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан"

Террасная доска Holzdorf состав

Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" на 60% складається із спеціально обробленого деревного борошна, виключно твердих порід дерева. Це дозволяє досягти необхідної міцності та естетичності терасної дошки.

Так само до складу терасної дошки Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан"входить високотехнологічний полімер, первинної обробки. Він не виділяє формальдегідів, канцерогенів та важких металів, навіть при горінні. Якісний полімер надає терасній дошці необхідну однорідність і міцність, так само позбавляє терасну дошку всіх недоліків звичайної деревини.

І останній компонент – "Преміум аддативи". Цей компонент дозволяє зв'язати воєдино деревне борошно та полімер. Від якості аддатів безпосередньо залежить міцність терасної дошки, її стійкість до зовнішніх впливів і довговічність. Також аддативи надають терасній дошці необхідний рівень захисту від впливу ультрафіолетових променів.

Неважливо, чи створюєте ви терасу для свого відокремленого куточку відпочинку чи для громадського місця в ресторані – терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" буде вашим ідеальним супутником. Вона легко встановлюється на причалах, навколо басейнів, балконах, верандах і навіть дитячих майданчиках. Створює як візуальну красу, а й затишний простір для активного життя.

Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" – це не просто терасна дошка, це шлях до досконалості у світі декінгу. З 15-річним досвідом виробництва, Holzdorf стоїть на чолі інновацій та надійності. Продукція Holzdorf служить вам вірою та правдою протягом 30 років, втілюючи надійність та довговічність у кожній деталі.

У терасній дошці Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" – це результат глибокої експертизи та постійних досліджень, що робить її справжнім інноваційним рішенням. Терасна дошка, виготовлена з використанням наших високотехнологічних методів, має механічну міцність, яка дозволяє їй витримувати будь-які навантаження, чи то буря, чи часті пішохідні потоки.

Усі розуміють важливість балансу між комфортом та екологією. Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" виготовлена з деревини та високоякісного ПВХ, забезпечуючи видатну стійкість та безпеку для навколишнього середовища. Ваша тераса буде не тільки красивою та затишною, але й поважною до природи, наголошуючи на вашому прагненні до сталого способу життя.

Замовте зворотній дзвінок

Якщо у вас є питання або ви хотіли б отримати більш детальну консультацію - будь ласка, залиште ваші дані для зворотного дзвінка.
Зворотний дзвінок
Ваші контактні дані у безпеці та не будуть передані третім особам
Обратный звонок

З терасною дошкою Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" створення та догляд за вашою ідеальною терасою ніколи не були такими простими. Легкість монтажу, комбінована з мінімальним обслуговуванням, дозволить вам насолоджуватися відкритими просторами, а не витрачати час на їх обслуговування. Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" залишається стійкою до механічних пошкоджень, змін температури та впливу вологи, що робить її ідеальним рішенням для терас у будь-яких кліматичних умовах.

Створення ідеальної тераси – це творчий та функціональний процес. Терасна дошка Holzdorf Масив Classic в кольорі "Каштан" завжди на шляху до досконалості. Цей матеріал поєднує надійність, стиль та екологічність, роблячи ваш вибір легким та впевненим. Від міцності до візуальної привабливості Holzdorf дає вам все необхідне для створення ідеальних просторів на відкритому повітрі.

Можливість створити ідеальне місце для відпочинку та зустрічей – у ваших руках. Holzdorf готовий підтримати вас на цьому шляху, забезпечуючи найвищий стандарт якості, надійності та задоволення. Попереду нескінченні можливості. Holzdorf це ваш партнер у створенні неповторних просторів.Характеристики

Бренд Holzdorf
Колір Каштан
Колекція Holzdorf Масив Classic
Країна виробник Україна
Матеріал Деревно-полімерний композит
Тип покриття Односторонній: рифлення
Гарантія, років 10
Щільність, г/см3 1.3
Ширина, мм 140
Висота, мм 20
Довжина, мм 2400
Витрати, шт/м² 2,97
Вага, кг/шт 6.96
Вага, кг/м² 2.9
Внутрішня структура Масив

Файли для завантажування

Відгуки 0

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
icon_callback icon_teleg icon_viber