Терасна дошка Bruggan Multicolor Cedar

Новинка
Код товару: 005090
Виробник: Bruggan
0
В наявності
4 293.00 грн. /м²
Знайшли дешевше?

Опис

Терасна дошка Bruggan Multicolor CEDAR

Терасна дошка Bruggan Multicolor CEDAR - це теплий відтінок, який тішить очі і виглядає дуже натурально на терасі, веранді, садовій доріжці. Щоб відтінити басейн його часто вибирають і для зони навколо води.

Якщо ви волієте, щоб вас оточував спокій і благородні кольори - вибирайте терасну дошку Bruggan Multicolor у кольорі CEDAR.

Багаторічний досвід виробництва, наукові розробки та величезне бажання зробити якісний та екологічно чистий продукт – все це привело компанію Bruggan до створення інноваційної терасної дошки. Терасна дошка Bruggan має привабливий зовнішній вигляд, гармонійність і структуру натурального дерева, але при цьому, позбавлена всіх недоліків органічної дошки.

Галерея терасної дошки Bruggan Multicolor CEDAR

Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR Терасна дошка Bruggan CEDAR

Терасна дошка Bruggan Multicolor CEDAR 360°

Переваги терасної дошки Bruggan Multicolor CEDAR

Терасна дошка Bruggan

Довговічність

Терасна дошка Bruggan не руйнується через природну зміну погодних циклів: вологість, вплив сонячного світла, коливання температури, як звичайна дошка.
Терасна дошка Bruggan

Обслуговування

Терасна дошка Bruggan не потребує регулярної обробки спеціальними хімічними засобами, на відміну від натурального дерева. Це заощаджує вам час та гроші.
Терасна дошка Bruggan

Екологічність

Також терасна дошка Bruggan не потребує додаткового хімічного захисту від плісняви та комах, що робить її безпечною для здоров'я людей та навколишнього середовища.
Терасна дошка Bruggan

Стійкість

Терасна дошка Bruggan має стабільну геометрію і не розтріскується через усадку або усушки матеріалу, на відміну від натуральної деревини.

Терасна дошка Bruggan Multicolor CEDAR має відновлювану поверхню.

Террасная доска Bruggan преимущества

Однією з ключових рис терасної дошки Bruggan Multicolor CEDAR є інноваційна текстура, що проникає на всю глибину дошки. Це означає, що якщо на поверхні терасної дошки зробити напис маркером або відтворити інші поверхневі пошкодження, вони можуть бути легко усунені. Достатньо використовувати наждачний папір для видалення верхнього шару дошки, і сліди таких пошкоджень повністю зникнуть.

Ця унікальна властивість дозволяє підтримувати бездоганний вигляд терасної дошки Bruggan Multicolor CEDAR протягом тривалого часу. У разі пошкоджень або втрати початкової привабливості поверхні, ви можете легко відновити дошку без необхідності заміни всієї ділянки. Це економічно вигідно та забезпечує зручність у використанні.

Терасна дошка Bruggan Multicolor CEDAR - це приклад інноваційного підходу та багаторічного досвіду, який успішно використовується для створення високоякісних терас та відкритих просторів. Навіть через роки щоденної експлуатації терасна дошка виглядатиме як нова. Тому, терасна дошка Bruggan підходить для використання у парках, кафе та інших місцях масового скупчення людей.

Відео-інструкція з монтажу терасної дошки BrugganХарактеристики

Бренд Bruggan
Колір Cedar
Колекція Bruggan Multicolor
Країна виробник Бельгія
Матеріал Деревно-полімерний композит
Тип покриття Двосторонній: спил дерева/рифлення
Гарантія, років 25
Щільність, г/см3 1.3
Ширина, мм 120/140/160
Висота, мм 19
Довжина, мм 3000
Витрати, шт/м² 3,79/3,25/2,84
Вага, кг/шт 5,7/6,7/7,8
Вага, кг/м² 22
Внутрішня структура Масив

Файли для завантажування

Відгуки 0

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
icon_callback icon_teleg icon_viber