Доставка та оплата

Варіанти оплати

Різноманітні способи оплати, що надаються нашою компанією, забезпечують зручність та гнучкість для всіх наших клієнтів. Будь ви фізичною або юридичною особою, у нас є відповідний метод оплати, який дозволяє вам робити покупки з легкістю. Від оплати готівкою до безготівкового розрахунку банківською карткою, ми прагнемо задовольнити всі ваші потреби та забезпечити безпеку та зручність вашої оплати. Щоб допомогти вам зробити правильний вибір при оформленні замовлення, нижче наведені варіанти оплати з якими ми працюємо.

Оплата готівкою

При оплаті замовлення в офісі нашої компанії достатньо внести передоплату у розмірі 30% -50%.

Наложний платіж

Наложний платіж під час відправлення "Новою Поштою", достатньо внести передоплату вартості доставки в обидві сторони. На деякі групи товарів потрібно внести передоплату, або 100% оплату (наприклад запчастини, або товар, який виготовляється за вашими розмірами).

Безготівковий розрахунок банківською карткою

До оплати ми приймаємо безготівковий розрахунок банківською картою при оформленні замовлення на сайті (після зв'язку з менеджером та уточнення всіх деталей на замовлення)

Банківський платіж для фізичних осіб

До оплати ми приймаємо платіж через банк для фізичних осіб. Ви можете сплатити виставлений вам рахунок безготівковим переказом у будь-якому банку (при цьому стягується банківська комісія). Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (зазвичай гроші надходять через 2 години), замовлення запускається в роботу або передається в службу доставки (для складських позицій). Прохання після здійснення оплати інформувати менеджерів;

Банківський платіж для юридичних осіб

До оплати ми приймаємо платі від юридичних осіб (у тому числі платників ПДВ) з оплатою за безготівковим розрахунком можлива доставка до будь-якого міста України. Оформлення замовлення з наданням пакета необхідних документів доступне за умови замовлення від 1000 грн. ( На деякі позиції ціна може бути змінена у більшу сторону)

Варіанти доставки

Підбираючи оптимальний спосіб доставки для замовлення, наша компанія пропонує різноманітність варіантів, що відповідають вашим потребам. Незалежно від розміру та ваги товару, ми маємо відповідний транспортний метод, який забезпечить надійну та своєчасну доставку. У нас є різноманітні варіанти доставки, від автомобілів різної вантажопідйомності та довжини до популярних служб доставки, таких як "Нова пошта" та "Делівері", також є можливість самовивезення з точки видачі. Ознайомтеся з нашими варіантами доставки та виберіть найбільш зручний для вас.

Доставка автомобілем "Газель"

Доставка автомобілем "Газель" по місту від 450 грн. По області від 18 грн/км на дві сторони. Остаточну вартість доставки прорахує наш спеціаліст.

Доставка автомобілем до 5 т і довжиною до 6.0 м.

Доставка автомобілем автомобілем до 5 тонн та завдовжки до 6.0 метрів. Вартість доставки визначається індивідуально при оформленні замовлення.

Доставка автомобілем від 10 до 12 м.

Доставка автомобілем автомобілем від 10 до 12 метрів. Вартість доставки визначається індивідуально при оформленні замовлення.

Доставка "Новою Поштою"

Доставка через компанію: "Нова Пошта" згідно з тарифами перевізника. Окрім металочерепиці та профнастилу.

Доставка "Delivery"

Доставка через компанію: "Delivery" згідно з тарифами перевізника. Окрім металочерепиці та профнастилу.

Самовивіз із точки видачі

За деякими товарами є можливість самовивезення з точки видачі в обласних центрах 21 області України. Можливість забрати товар самостійно з того чи іншого міста, уточнюйте у фахівців нашої компанії.

icon_callback icon_teleg icon_viber