Паркан із профнастилу

Новинка
Паркан із профнастилу
В наявності
005562
Наявність рамки з оцін. Труби 40*20:Ні Складання конструкції:Необхідне складання Довжина секції, м:Від 0,5 до 3,5 Висота секції MAX, м:Не обмежена Покриття:PE / PEMA / PRINTECH
0
0.00 грн.
Наявність рамки з оцін. Труби 40*20 Ні
Складання конструкції Необхідне складання
Довжина секції, м Від 0,5 до 3,5
Висота секції MAX, м Не обмежена
Покриття PE / PEMA / PRINTECH

Паркан із профнастилу

КУПИТИ ЗАБОРИ З ПРОФНАСТИЛУ

Компанія Домікс завдяки досвіду та аналітиці за останні роки може твердо заявляти, що паркан із профнастилу в Черкасах є оптимальним варіантом як з практичної точки зору так і з економічної, тому металеві паркани з профнастилу набувають сьогодні все більшої популярності у власників заміських котеджів, дач, земельних ділянок та будівельних майданчиків у Черкасах та Черкаській області, завдяки численним перевагам використання профнастилу як огороджувальний матеріал.

Приклад монтажу забору з профнастилу

Замовте зворотній дзвінок

Якщо у вас є питання або ви хотіли б отримати більш детальну консультацію щодо товару - будь ласка, залиште ваші дані для зворотного дзвінка.
Зворотний дзвінок
Ваші контактні дані у безпеці та не будуть передані третім особам
Обратный звонок

Основні переваги забору з профнастилу

Забор из профнастила
Висока міцність;
Великий термін служби;
Негорючий матеріал;
Простота установки;
Висока шумоізоляція;
Доступна ціна;
Багато варіантів кольорів;
Гарантійний матеріал;
Якісна фурнітура.

Галерея заборiв із профнастилу

огорожі з профнастилу огорожі з профнастилу огорожі з профнастилу огорожі з профнастилу
огорожі з профнастилу огорожі з профнастилу огорожі з профнастилу огорожі з профнастилу
огорожі з профнастилу огорожі з профнастилу огорожі з профнастилу огорожі з профнастилу

Види профлиста для заборiв

Оцинкований профнастил

Оцинковане покриття відмінно захищає профільовані листи від корозії та будь-яких несприятливих погодних умов. Такий профнастил є дешевшим і застосовується в основному в тих місцях, де зовнішній вигляд стіни або покрівлі має невелике значення. Або в тих випадках, коли необхідно заощадити під час будівництва або ремонту.

Покриття поліестер

Поліестер- універсальний тип покриття просто створений для умов суворого українського клімату. Поліестер - полімерне покриття товщиною 50 мк на поліуретановій основі, модифікованій поліамідом. Покриття зберігає яскравість та естетичні властивості. Матовий або матований поліестер – має всі переваги класичного поліестеру, при цьому маючи матову поверхню, що надає більш вишуканого вигляду будов і покрівлі.

Алюмоцинк

Алюцинк (Алюмоцинк) - сплав алюмінію та цинку. Застосовується як антикорозійне покриття сталевих листів профнастилу. У порівнянні з оцинкованим покриттям алюмоцинк дає приріст у довговічності служби листа в 5-6 разів. Ціна порівняно з оцинкуванням більша, але, враховуючи відсутність у необхідності ремонту та обслуговування, кінцева вартість виходить меншою.

Покриття "PRINTECH"

Профнастил із покриттям Printech це новий продукт на ринку України. Покриття Printech це спеціальне кольорове покриття, яке наноситься на оцинкований сталевий лист, як і поліестр це поривання захищає метал від погодних умов, але в той же час надає натуральний вигляд каменю, дерева, цеглини. офсетного друку. Крім вишуканого малюнка, покриття Printech має покращений захист металу на основі поліестеру або PDVF.

Профнастил набуває свого кінцевого вигляду шляхом холодного профілювання, в ході якого листам надається хвиляста форма, що помітно збільшує їх показники міцності. Профільування ведеться на оцинкованих листах. Якщо потрібний міцніший захист від умов високої вологості та механічних ударних навантажень, на лист наноситься полімерне покриття. Відмінності листів полягають у ширині, формі та висоті профілю.

Тип монтажу, що рекомендується

Компанія "Домікс" рекомендує монтаж заборiв з профнастилу шляхом бетонування стовпів. За допомогою бури викопується яма глибиною 1200 мм. і діаметром 250 мм. На дно засипається пісок і трамбується, утворюється подушка висотою 100 мм. Стовп опускається в лунку і заливається бетоном (або пескобетоном або засипається щебенем). Після застигання бетону до стовпів приварюються лаги. У разі бутування так само стовп дають відстояти деякий час, після чого приварюються лаги.

огорожі з профнастилу

Цей спосіб краще використовувати на піщаних і змішаних грунтах, а також для важких парканів або за умови, що ділянка знаходиться на відкритій місцевості з сильними вітрами або передбачається, що на паркан діятимуть додаткові навантаження.

Замовте зворотній дзвінок

Якщо у вас є питання або ви хотіли б отримати більш детальну консультацію щодо товару - будь ласка, залиште ваші дані для зворотного дзвінка.
Зворотний дзвінок
Ваші контактні дані у безпеці та не будуть передані третім особам
Обратный звонок

Ціна на профнастил від чого вона залежить?

Ціна на профнастил може варіюватися в залежності від декількох факторів, які важливо враховувати при замовленні профнастилу для вашого проєкту. Ось головні чинники, від яких залежить ціна профнастилу:

 1. Товщина профнастилу: Однією з ключових характеристик є товщина профнастилу. Товща сталь вимагає більше матеріалу та зазвичай коштує дорожче, але вона також надає більшу міцність та тривалість служби конструкції.
 2. Тип та висота профілю профнастила: Існує безліч різних типів профілів для профнастилу, і кожен з них має свої особливості та властивості. Деякі профілі більш складні та вимагають більше часу для виготовлення, що може вплинути на вартість.
 3. Тип покриття профнастилу: Вибір покриття для профнастилу також впливає на ціну. Наприклад, галванічне цинкування або полімерне покриття можуть забезпечити захист від корозії та надати матеріалу додатковий декоративний вигляд, але це може збільшити вартість.
 4. Довжина та листа профнастила: Відповідно до конкретних вимог вашого проєкту, довжина та розмір аркуша профнастилу можуть варіюватися. Більші розміри аркушів можуть забезпечити швидший та менший монтаж, але вони також можуть бути дорожчими.
 5. Кількість та обсяг замовлення: Зазвичай при замовленні великої кількості профнастилу виробники надають знижки, оскільки це дозволяє економити на виробництві та транспортуванні. Таким чином, обсяг вашого замовлення може вплинути на кінцеву ціну.
 6. Географія логістики та транспортування: Вартість профнастилу також залежить від того, де ви його купуєте та як далеко його доставляють до вашого об'єкта. Велика відстань може призвести до додаткових витрат на транспортування.
 7. Бренд та виробник металу: Вибір бренду і виробника метала з якого буде прокатано лист профнастилу, також може вплинути на ціну. Відомі та впізнавані бренди зазвичай коштують більше, але вони можуть забезпечити більшу якість та надійність.

Загалом, вибір профнастилу - це компроміс між вашим бюджетом та вимогами вашого проєкту. Ретельний аналіз цих факторів допоможе вам знайти оптимальний варіант, який задовольнить ваші потреби та бюджет. Наші професійні менеджери будуть раді допомогти вам на всіх етапах вибору профнастилу. Звертайтесь до нашого офісу або телефонуйте - і ми запропонуємо вам найкращий варіант профнастилу.

Як купити профнастил в Черкасах?

При купівлі профнастилу важливо дотримуватися кількох кроків, щоб зробити правильний вибір та забезпечити, що матеріал відповідає вашим потребам та вимогам. Ось як купити профнастил:

 1. Визначте вимоги до проєкту: Перш за все, ретельно проаналізуйте ваш проєкт. Визначте, які розміри, товщина та тип профнастилу потрібні для вашої конструкції. Також визначте необхідну кількість та довжину листів профнастилу.
 2. Виберіть тип покриття: Виберіть вид покриття для профнастилу. Від цинкованого покриття до полімерного покриття - тип покриття профнастилу забезпечить різний захист від корозії та надасть матеріалу додатковий декоративний вигляд.
 3. Виберіть виробника: Оберіть надійного та відомого виробника. Якість матеріалу залежить від виробника металу, тому важливо звертати увагу на його репутацію та досвід. Наші спеціалісти допоможуть вам обрати оптимальний варіант.
 4. Консультація з фахівцем: Якщо ви не впевнені в своєму виборі, зверніться до наших менеджерів. Вони можуть надати корисні поради та допомогти підібрати правильний профнастил. Ви зможете зекономити ваш час та обрати саме той профнастил який вам потрібний.
 5. Замовлення та доставка: Зробіть замовлення на необхідну кількість профнастилу та вкажіть умови доставки. Переконайтеся, що весь процес замовлення та доставки відповідає вашим потребам.
 6. Прийом профнастилу: Після отримання матеріалу переконайтесь що ваш профнастил відповідає замовленню, на ньому немає жодних пошкоджень та слідів ударів. Наші менеджери уважно перевіряють якість та комплектацію вашого замовлення. Можете бути впевнені що на вашому профнастилі не буде жодних пошкоджень та він буде в повному обсязі.

Завдяки цим крокам ви зможете успішно придбати профнастил, який відповідає вашим потребам та буде служити вам надійно та довго. Також, можливо найцінніша порада - звертайтесь до наших спеціалістів щодо консультації на будь-якому етапі вибору профнастилу. Ми завжди готові надати вам якісну на професійну консультацію.

Профнастил ціна

Профнастил Ціни:
Профнастил Ukraine ПС-8 Китай глянець 0,27 мм. 147,13 грн/м²
Профнастил Україна ПС-8 Індія глянець 0,36-0,40 мм. 185,46 грн/м²
Профнастил Україна ПС-10 Індія глянець 0,36-0,40 мм. 187,25 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Індія глянець 0,36-0,40 мм. 194,56 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС-8 Китай/Україна глянець 0,41-0,45 мм. 207,04 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС-10 Китай/Україна глянець 0,41-0,45 мм. 209,03 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Китай/Україна глянець 0,41-0,45 мм. 217,19 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС-8 Україна (LЁF) глянець 0,44-0,45 мм. 244,02 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС-10 Україна (LЁF) глянець 0,44-0,45 мм. 246,36 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Україна (LEF) глянець 0,44-0,45 мм. 255,98 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-35 Україна (LЁF) глянець 0,44-0,45 мм. 262,79 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-45 Україна (LЁF) глянець 0,44-0,45 мм. 274,52 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Словаччина мат 0,45мм. 268,68 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-35 Словаччина мат 0,45 мм. 275,83 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-45 Словаччина мат 0,45 мм. 288,14 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Німеччина (Arselor) мат 0,5мм. 313,27 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-35 Німеччина (Arselor) мат 0,5мм. 321,60 грн/м²
Профнастил Ukraine ПС/ПК-45 Німеччина (Arselor) мат 0,5мм. 335,96 грн/м²

Більш повну та детальну інформацію про заборри з профнастилу в Черкасах Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які запитання. Ми намагаємося максимально мінімізувати витрати клієнта, кожен новий проект розглядається індивідуально і з особливою ретельністю. Ми враховуємо все до найдрібніших деталей, щоб мати можливість запропонувати найбільш раціональне рішення.

Компанія "Домікс" реалізує паркани з профнастилу у місті Черкаси за найвигіднішими цінами та умовами - це можливо завдяки прямим контактам з найкращими виробниками профлисту та комплектуючих. У нас ви можете купити та дізнатися ціну на паркани з профнастилу - одного з найкращих рішень на ринку!

Компанія "Домікс" здійснює доставку та монтаж парканів з профнастилу по місту Черкаси та області. Для більш детального погодження доставки та нюансів на замовлення - будь ласка, зв'яжіться із нашими менеджерами.

Ви хочете дізнатися ціну паркану з профнастилу у Черкасах? Або хочете дізнатися, де купити паркан із профнастилу у Черкасах? Компанія "Домікс" буде рада допомогти - паркани з профнастилу в Черкассах от от профессионалов с 10-ти летним стажем - компании "Домикс"!

Наш офіс

Офис компании Домикс
Офис компании Домикс Офис компании Домикс

Мапа

Наші контакти

Зателефонуйте нам +38(067)959-90-59 +38(073)959-90-59
Часи роботи з 9-00 до 18-00 Вихідні: СБ-ВС
Наша адреса Україна м. Черкаси вул. Чехова 9А
Напишіть нам domiks1@ukr.net

Ціна на Паркан із профнастилу

Назва Ціна
Профнастил Ukraine ПС-8 Китай глянець 0,27 мм. 153.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС-8 Україна (LЁF) глянець 0,44-0,45 мм. 253.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС-8 Україна (LЁF) мат 2-х сторонній 0,44-0,45 мм. 279.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС-8 Словаччина глянець 0,45мм. 285.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС-8 Словаччина мат 0,45мм. 290.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС-10 Індія (Printech) дерево 0,36-0,40 мм. 245.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС-10 Україна (LEF) мат 0,44-0,45 мм. 257.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС-10 Україна(Модуль) цинк 0,32-0,35 мм. 201.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС-10 Німеччина (Arselor) мат 0,5мм. 328.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС-10 Китай глянець 0,23-0,27 мм. 154.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Китай глянець 0,23-0,27 мм. 159.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Індія (Printech) дерево-3D 0,36-0,40 мм. 286.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Україна (LЁF) глянець 0,44-0,45 мм. 264.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Україна (LEF) мат 0,44-0,45 мм. 266.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Україна(Модуль) цинк 0,46-0,50 мм. 265.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Словаччина мат 0,45мм. 303.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС/ПК-20 Німеччина (Arselor) мат 0,5мм. 340.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС/ПК-35 Німеччина (Arselor) мат 0,5мм. 349.00 грн.
Профнастил Ukraine ПС/ПК-45 Індія глянець 0,30-0,35 мм. 195.00 грн.
icon_callback icon_teleg icon_viber