Ремонт воріт

Ремонт воріт

РЕМОНТ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ГАРАЖНИХ ВОРIТ

Компанія Домікс пропонує послуги з ремонту та обслуговування секційних воріт та автоматики. Наші фахівці мають величезний досвід роботи з встановлення та ремонту комірних систем, будь-якої складності. Наш персонал має досвід роботи на ринку ворітних систем більше 10 років, і зможе швидко та якісно усунути неполадки або провести професійне обслуговування Ваших воріт.

Наші спеціалісти мають необхідний досвід та заняття для обслуговування та ремонту гаражних воріт будь-якого розміру та з будь-яким типом управління. Всі деталі послуги ремонту воріт, Ви можете уточнити за контактними телефонами нашої компанії, або за допомогою форми замовлення зворотного дзвінка.

Ремонт гаражних воріт - Швидко, якісно, професійно!

Регулярне чищення та змащування рухомих частин конструкції секційних воріт, заміна деталей, що розтягнуться, дозволить уникнути неполадок у роботі воріт. Продовження терміну служби напрямних секційних воріт сприяє своєчасне оброблення поверхні (залежно від моделі), що сприяє захисту деталей воріт від корозії. Усі ці роботи можна проводити самостійно. У разі серйозних пошкоджень, доцільніше вдатися до допомоги фахівців, які мають достатній досвід та навички, в короткі терміни виправлять неполадки та проведуть якісну консультацію.

Компанія Домікс здійснює обслуговування та ремонт секційних воріт усіх типів. Швидкості та якості виконуваної роботи сприяє асортимент всіх комплектуючих та деталей, необхідних для усунення несправностей, наявність спеціального інструменту та обладнання. Після закінчення ремонтних робіт Ви можете обумовити проведення регулярного сервісного обслуговування Вашої брами на спеціальних умовах.

Наслідки несумлінного обслуговування воріт

следствие недобросовестного обслуживания гаражных ворот следствие недобросовестного обслуживания гаражных ворот следствие недобросовестного обслуживания гаражных ворот следствие недобросовестного обслуживания гаражных ворот

Корисні поради та часті причини несправностей гаражних воріт

Мінімізуйте ризик поломок гаражних воріт, дотримуючись цих простих порад:

Потрібно стежити за чистотою конструкції (не тільки полотна, а й напрямних);
При чищенні не варто використовувати агресивно діючих речовин, достатньо буде м'якого ганчірки та м'якого миючого засобу;
Взимку ворота можуть зазнавати зледеніння;
Якщо ви живете у місцевості, де підвищений рівень вологи, можлива корозія металу, для усунення слід обробити всю конструкцію додатковим засобом;
Якщо у Вас мало вільного часу на обслуговування або Ви не зовсім компетентні у цих питаннях, краще звернутися до компанії з ремонту та обслуговування воріт, укласти спеціальний договір та бути спокійними за роботу Ваших воріт.

Несправності, які найчастіше можна зустріти:

Зношування полотна ламелей, що направляють від часу експлуатації;
Проблеми з автоприводом через перебої в електриці;
Механічне вплив від злому;
Вплив погодних умов;
Поломка замків, додаткових аксесуарів захисту;
Поломка систем управління (ПДК, передавачів);
Корозія металу.

Більш повну та детальну інформацію про ремонт гаражних воріт у Черкасах Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які запитання. Ми намагаємося максимально мінімізувати витрати клієнта, кожен новий проект розглядається індивідуально і з особливою ретельністю. Ми враховуємо все до найдрібніших деталей, щоб мати можливість запропонувати найбільш раціональне рішення.

Компанія "Домікс" проводить ремонт гаражних воріт у місті Черкаси за найвигіднішими цінами та умовами - це можливо завдяки прямим контактам з виробниками деталей та наявності всього необхідного для ремонту. У нас ви можете дізнатись ціну на ремонт гаражних воріт - ми врахуємо усі нюанси при прорахунку вартості ремонту!

Компанія "Домікс" здійснює ремонт гаражних воріт по всій території Черкаської області. Для більш детального узгодження термінів - будь ласка, зв'яжіться із нашими менеджерами.

Ви хочете дізнатися ціну на ремонт гаражних воріт у Черкасах? Або хочете дізнатися, де найкращі ціни для ремонту гаражних воріт у Черкасах? Компанія "Домікс" буде рада допомогти - ремонт гаражних воріт у Черкасах швидко та якісно!

Наш офіс

Офис компании Домикс
Офис компании Домикс Офис компании Домикс

Мапа

Наші контакти

Зателефонуйте нам +38(067)959-90-59 +38(073)959-90-59
Часи роботи з 9-00 до 18-00 Вихідні: СБ-ВС
Наша адреса Україна м. Черкаси вул. Чехова 9А
Напишіть нам domiks1@ukr.net

У цій категорії немає товарів.

icon_callback icon_teleg icon_viber