Політика безпеки

Адміністрація інтернет-магазину "Domiks.ck.ua" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої нашим інтернет-магазином від зареєстрованих користувачів, а також тих, хто вносить свою інформацію при оформленні замовлення.

    Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, зберігатиметься у захищеній базі даних. Інтернет-магазин "Domiks.ck.ua" гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана виключно для виконання замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні тільки для того, щоб наші менеджери змогли зв'язатися з Вами по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений товар у потрібне місце в строк.

    Зареєструвавшись на сайті або підписавшись на розсилку, Ви також зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові акції, спеціальні програми та розпродажі.

    Якщо у Вас виникнуть якісь складнощі або питання щодо авторизації-реєстрації в інтернет-магазині "Domiks.ck.ua" - пишіть на адресу електронної пошти domiks1@ukr.net та наші фахівці допоможуть Вам у вирішенні Вашого питання!

    Представники інтернет-магазину "Domiks.ck.ua" ніколи не вимагають у Вас даних пластикової картки або інших конфіденційних реквізитів.


Особисті відомості та безпека:

  1. Інтернет-магазин "Domiks.ck.ua" гарантує, що жодна отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
  2. В певних обставинах інтернет-магазин "Domiks.ck.ua" може попросити Вас зареєструватися та надати особисті відомості. Ця інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації.
  3. Особисті відомості можна змінити, оновити або видалити безкоштовно у будь-який час у розділі "Особистий кабінет".
  4. Для того, щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин "Domiks.ck.ua" з Вашої явної згоди може надсилати на вказану при реєстрації або підписці адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. Будь-якої миті Ви можете відмовитися від такого роду інформування.
  5. Інтернет-магазин "Domiks.ck.ua" використовує технологію cookie, за допомогою якої він взаємодіє особисто з Вами. Зокрема, без цієї технології неможлива робота з кошиком.
  6. Відомості в "політиці безпеки" мають суто інформативний характер і в них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення.
icon_callback icon_teleg icon_viber