Панорамні ворота

Панорамні ворота

Купити панорамні гаражні ворота

У панорамних воротах втілені всі найважливіші якості та новітні тенденції, представлені на ринку секційних воріт: чудова функціональність, широкий розмірний ряд, різноманітна кольорова гама.

Витончена конструкція з максимальним склінням відповідає сучасним вимогам до дизайнерського оформлення, забезпечуючи при цьому гарну тепло та звукоізоляцію. Панорамні ворота є ідеальним рішенням для будівель у стилі Hi-tech та автосалонів. Це сучасне та технологічне рішення для вашого бізнесу. Панорамні ворота завжди привертають до себе увагу та підкреслюють індивідуальність та самобутність будь-якого екстер'єру.

Особливості панорамних воріт

Панорамные ворота
Алюмінієві секції з профілів із терморозривом
На 40% тепліше, ніж ворота із профілів без терморозриву
Деталі з нержавіючої сталі
Базовий ресурс пружин до 25 000 циклів "підйому-опускання"
Розширений ресурс пружин до 100 000 циклів "підйому-опускання"
10 типів монтажу
Максимальний розмір воріт 7000х6000 мм
Системи безпеки в комплекті панорамних воріт

Панорамні ворота встановлюються в отворах автомобільних салонів, виставкових залів, інших площ, дизайн яких має бути на публічному огляді. Панорамні гаражні ворота попереджають фізичне проникнення в приміщення, при цьому залишається ймовірність зорового огляду вмісту площі, що оберігається.

Відео: Приклад роботи панорамних гаражних воріт

Замовте зворотній дзвінок

Якщо у вас є питання або ви хотіли б отримати більш детальну консультацію щодо товару - будь ласка, залиште ваші дані для зворотного дзвінка.
Зворотний дзвінок
Ваші контактні дані у безпеці та не будуть передані третім особам
Обратный звонок

Галерея панорамних секційних воріт

Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота Панорамні секційні ворота

Скління модулів панорамних воріт може виконуватися в повному обсязі або частково. Абсолютно прозорі конструкції збираються виключно із засклених сендвіч-панелей. Частково засклені вироби виконані із металевих, засклених сендвіч-панелей. Сендвічі з металу застосовуються практично у всіх конструкціях панорамних воріт виключно для нижньої частини. Щоб можна було бачити панораму вмісту майданчика, що охороняється, для основної частини конструкції застосовують прозорі сендвічі. В результаті напівпрозорі ворота гарантують візуальний огляд, але при цьому міцність не втрачають.

Комплектація для особливо вологих умов

Для автомийок та інших приміщень із підвищеною вологістю конструктори передбачили спеціальний комплект деталей. Троси, металовироби та осі роликів у ньому виготовили з нержавіючої сталі, а систему напрямних покрили захисним лакофарбовим покриттям.

Регільний замок

Для приміщень без додаткового входу пропонується замок ригеля. Він дозволяє відкривати і закривати панорамні гаражні ворота як зсередини, так і зовні. Це перевірене та надійне рішення. Регільний замок використовується в інших типах воріт.

Захист від злому

Панорамні гаражні ворота надійно захищені спеціальним пристроєм від піддомкрачування. У разі несанкціонованого підйому опція надійно блокує ворітне полотно і перешкоджає несанкціонованому проникненню.

Стійкість до подряпин

Для захисту скління від можливих пошкоджень (подряпин) в процесі експлуатації панорамних гаражних воріт застосовується SAN-пластик зі спеціальним антиабразивним покриттям. Це покриття зберігає прозорість скління протягом тривалого часу навіть після багаторазового чищення.

Відео: Приклад роботи панорамних гаражних воріт

Замовте зворотній дзвінок

Якщо у вас є питання або ви хотіли б отримати більш детальну консультацію щодо товару - будь ласка, залиште ваші дані для зворотного дзвінка.
Зворотний дзвінок
Ваші контактні дані у безпеці та не будуть передані третім особам
Обратный звонок

Більш повну та детальну інформацію про панорамнi гаражнi ворота в Черкасах Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які запитання. Ми намагаємося максимально мінімізувати витрати клієнта, кожен новий проект розглядається індивідуально і з особливою ретельністю. Ми враховуємо все до найдрібніших деталей, щоб мати можливість запропонувати найбільш раціональне рішення.

Компанія "Домікс" реалізує панорамні гаражні ворота у місті Черкаси за найвигіднішими цінами та умовами - це можливо завдяки прямим контактам з виробниками товару. У нас ви можете купити та дізнатися ціну на панорамні гаражні ворота - одного з найкращих рішень на ринку!

Компанія "Домікс" здійснює доставку панорамних гаражних воріт по всій території України. Для більш детального погодження доставки та нюансів на замовлення - будь ласка, зв'яжіться із нашими менеджерами.

Ви хочете дізнатися ціну панорамних гаражних воріт у Черкасах? Або хочете дізнатися, де купити панорамні гаражні ворота у Черкасах? Компанія "Домікс" буде рада допомогти - панорамні гаражні ворота у Черкасах від професіоналів з 10-ти річним стажем - компанії "Домікс"!

Наш офіс

Офис компании Домикс
Офис компании Домикс Офис компании Домикс

Мапа

Наші контакти

Зателефонуйте нам +38(067)959-90-59 +38(073)959-90-59
Часи роботи з 9-00 до 18-00 Вихідні: СБ-ВС
Наша адреса Україна м. Черкаси вул. Чехова 9А
Напишіть нам domiks1@ukr.net

У цій категорії немає товарів.

icon_callback icon_teleg icon_viber