Паркан Жалюзі PIPE (товщина 0,5 мм) (порошкове фарбування)

Новинка
Код товару: 005550
0
В наявності
2 546.00 грн. /м²
Знайшли дешевше?

Опис

Купити секційний паркан "Жалюзі" PIPE

Паркан "жалюзі" PIPE є однією з варіацій паркану "жалюзі". Цей вид огорожі виконаний відповідно до сучасних стилістичних вимог. Паркан "жалюзі" в стилі PIPE з'явився у відповідь на зростаючий інтерес і попит на цей тип огорожі. Хоча стандратний паркан "жалюзі" завжди був популярним, іноді у клієнтів виникали індивідуальні потреби, які наші інженери-конструктори інтегрували до його конструкції, а виробництво успішно здійснювало.

Ми вважаємо, що паркан жалюзі є дуже вдалим рішенням. Однак ми не припиняємо працювати над створенням різних варіацій парканів "жалюзі", щоб задовольнити потреби клієнтів з особливими вимогами. Наша команда розробила та втілила в життя цілу серію варіацій жалюзі з унікальними конструктивними рішеннями, які будуть привабливими для клієнтів з особливими уподобаннями. Однією з таких реалізацій є забір жалюзі PIPE із металевими ламелями.

Технічні характеристики паркану "Жалюзі" PIPE

Паркани Жалюзі

Ламелі мають високу жорсткість завдяки їх трубчастій формі, що являє собою замкнутий профіль. Процес створення PIPE-профілів надзвичайно трудомісткий і вимагає точної роботи згинального обладнання з ЧПУ. Ця конструкція дозволяє нам виробляти ламелі з металу з товщиною всього 0,45 мм, забезпечуючи при цьому високий рівень жорсткості завдяки складання металевого листа вдвічі.ття. Потім матеріал направляється в камеру полімеризації, де при температурі 180 градусів він випікається протягом 20 хвилин. Після цього вже забарвлені елементи складаються у секцію огорожі.

Основою секцій жалюзі PIPE є міцні профілі у формі "П" із оцинкованої сталі товщиною 1 мм. Ламелі міцно прикріплюються до несучих "П"-профілів з використанням заклепок. Монтаж секцій огорожі проводиться на нашому виробництві із застосуванням шаблонів та з урахуванням однакових зазорів та відступів.

У комплект поставки паркану жалюзі включені необхідні декоративні елементи у формі "Г"-подібних профілів з особливою верхньою кришкою. Ці елементи використовуються для закриття зазорів між стовпами та секціями огорожі після встановлення.

Характеристики ламелей паркану "Жалюзі" PIPE

Характеристики сеції паркану Жалюзі

Ми виробляємо дві моделі огорож із трубчастих профілів жалюзі PIPE. Різниця між моделями полягає у розмірі профілів, а саме у висоті ламелей жалюзі. Наявність різних моделей дозволяє адаптуватися під різні дизайнерські та архітектурні рішення.

Особливість ламелі PIPE:
Класичний зовнішній вигляд жалюзійних огорож із середньою висотою ламелей та високими характеристиками міцності конструкції!

Особливість ламелі PIPE high1:
Об'ємні та масивні ламелі, трубчаста конструкція широкі горизонтальні смуги!

Завдяки замкнутій формі металевих ламелей, створеній трубчастою конструкцією, ми досягаємо підвищеної стійкості до деформації конструкції. Секції PIPE жалюзі не вимагають додаткового зварного металокаркасу. Повітропроникність секцій PIPE знижує навантаження на опорні стовпи, продовжує термін служби огорож і позитивно впливає на рослинність на ділянці.

Характеристики парканів "Жалюзі" PIPE:

Зовнішній вигляд зовні/всередині: Різний;
Антивандальна конструкція: Немає;
Довжина секції: від 0,5 до 3,5м;
Довжина секції від 0,5 до 2 м: Без вертикальної перемички;
Довжина секції від 2,1 до 2,8 м: З вертикальною перемичкою з боку ділянки;
Довжина секції від 2,9 до 3,5 м: З вертикальною перемичкою з двох сторін;
Висота секції: Без обмежень;
Відмітна риса: Режим "невидимка";
Вміст цинку: min 120 г/м2;
Порошкове фарбування: 80-100 мкм.

Режим "Неведимка" в паркані "Жалюзі" PIPE

Паркани Жалюзі режим неведимка

Завдяки спеціальній конструкції ламелей паркана "Жалюзі", видимість можна регулювати. Під час монтажу можна контролювати відстань між ламелями, щоб налаштувати рівень "прозорості" паркану. Це дозволяє вам вирішити, чи бажаєте ви, щоб внутрішня частина ділянки була видимою чи прихованою. Наприклад, для того, щоб паркан не був видимим ззовні на висоті 1 метра, потрібно встановити 11 ламелей.

Як ми виготовляємо металеві огорожі

Найтаємніший та найцікавіший етап – це виробництво парканів, їх виготовлення. Усі матеріали, що використовуються для виробництва парканів оцинковані – дріт для сітки, листовий метал для штакету та жалюзі, профільні труби, кронштейни.

Виробництво парканів відбувається у кілька етапів:

Этап виробництва 1
Підготовка заготовок - прокатуються профілі, гнуться кронштейни, зварюються панелі, виварюються рамки хвірток і воріт.
Этап виробництва 2
Хімічна підготовка поверхні - Перед нанесенням порошкової фарби панелі зварної сітки, стовпи, ворота та хвіртки занурюються у ванни з різними хімічними речовинами. Виробляється знежирення, пасивація, промивання, сушіння та завершальним етапом – цинкове фосфатування для створення плівки на поверхні виробу, що забезпечує найкращу адгезію фарби. Деякі вироби перед нанесенням покриття цинкуються гарячим способом. Виробництво огорож це складний ланцюг дій, які пов'язані один з одним і вимагають багато знань, досвіду і сил, щоб на виході отримати якісний продукт.
Этап виробництва 3
Нанесення полімерного порошкового покриття - Відбувається цей етап на сучасному високотехнологічному обладнанні. Спочатку вироби підвішуються на транспортну систему, відбувається напилення порошкової фарби, потім відбувається запікання виробів в печі полімеризації при рівномірній температурі. Цей метод фарбування є надійним і якісним у Європі та СНД, він чудово себе зарекомендував і є незамінним при виробництві огорож.
Этап виробництва 4
Контроль якості покриття - Завершальним етапом є виробництво контролю за якістю покриття, і навіть упаковка продукції найякіснішим чином.

Після фарбування, всі вироби проходять через етап контролю якості перед відправленням їх до цеху для складання парканів "Жалюзі". На цьому етапі збираються секції паркану, хвіртки та ворота. Здавалося б, виробництво огорож завершилося, але тут настає ще один важливий момент - упаковка. Багато компаній можуть не надавати великого значення цьому процесу і економити на ньому, але ми ретельно готуємо продукцію до відправлення. Для упаковки використовуються високоякісний картон, спінений поліетилен, стрейч-плівка та плівка ПЕ, щоб забезпечити максимальний захист ваших товарів під час транспортування.

Забори жалюзі Забори жалюзі Забори жалюзі Забори жалюзі

При завантаженні товару в машини, секції додатково стягуються поліпропіленовою стрічкою, при необхідності перекладуються дерев'яними брусами або укладаються в піддони.

Цинкування зварних швів та елементів виробів

Цинкування - це процес покриття металевих поверхонь шаром цинку. Цинк надає ефективний захист від корозії завдяки своїй здатності діяти як жертовний анод. Це означає, що цинк окислюватиметься і іржавітиме замість базового металу. Таким чином, він зберігає цілісність та міцність металевих деталей після зварювання.

Зварювання - це процес з'єднання металевих деталей, і зварні шви часто виявляються найуразливішими до корозії частинами конструкції. Це відбувається через зміни у структурі металу та утворення місць зосередженої корозії після зварювання. Оцинкування зварних швів вирішує цю проблему, надаючи додатковий захист.

Цинкування зварних швів та елементів конструкції на металевих деталях відіграє важливу роль у збереженні їх довговічності та надійності. Цей процес забезпечує захист від корозії, збільшує термін служби металевих конструкцій та покращує їх зовнішній вигляд. Оцинкування стало невід'ємною частиною багатьох галузей, включаючи будівництво, автомобілебудування та виробництво металевих виробів, і продовжує розвиватися разом із новими технологіями та методами, щоб забезпечити найкращий захист для металевих деталей.

Висока якість наших парканів жалюзі

Вся продукція виготовляється з оцинкованих, або алюмінієвих матеріалів. Обов'язково проводиться хімічна підготовка поверхні.

Основні процеси:

Знежирення;
Травлення;
Промивка деміpалізoванoю водою;
Безхроматна пасивація на основі цирконія ENVIROX FZA;
Завершальним етапом є нанесення порошкових фарб, що відповідають міжнародним станgартам якості.

Варіанти кольору для огорожі "Жалюзі" PIPE

Висока якість паркану "Жалюзі" PIPE досягається завдяки не тільки автоматизованому виготовленню, але і завдяки якості полімерного покриття. На всіх з'єднаннях і краях металевих елементів паркану "Жалюзі" ви не знайдете жодного сліду ржавчини, оскільки всі деталі паркану оцинковані, а торці покриті спеціальним захисним шаром. Порошкова фарба наноситься на поверхню виробів за допомогою електростатичного поля, а потім піддається полімеризації в камері при високій температурі. Це покриття є візитною карткою, оскільки воно має численні переваги: хімічний склад забезпечує стійкість до ультрафіолетових променів, а правильна технологія нанесення гарантує високу якість покриття та збереження його цілісності протягом довгих років. Крім того, порошкова фарба доступна в широкому спектрі кольорів (згідно з палітрою RAL) і видів покриттів.

Паркани Жалюзі кольори
RAL 8017
(шоколад)
RAL 7024
(графіт)
RAL 1014
(бежевий)
RAL 6005
(класичний зелений)
RAL 8019
(темно коричневий)

Це одні з небагатьох кольорів в які ми можемо фарбувати наші вироби. Тут показані кольори для попереднього ознайомлення. Весь асортимент зразків фарби якою ми можемо фарбувати наші бездоганні вироби ви завжди зможете подивитися у нас в офісі.

Основні переваги забору жалюзі які ми виготовляємо

Переваги
Перевага 1
Довговічність - Термін служби секційного забору до 50 років!
Перевага 2
Міцність - Ламелі виготовляються з металу завтовшки 0,45-0,7мм, що робить конструкцію міцною та стійкою до бокових навантажень.
Перевага 3
Естетичність - Паркан ЖАЛЮЗІ має неординарний зовнішній вигляд і помітно відрізняється на тлі сусідніх огорож.
Перевага 4
Стійкість до зовнішніх факторів - Спеціальне покриття: Порошкове фарбування, MatPolyester, Polyester або Printech не боїться корозії, впливу вологи та перепадів температури, а також стійке до подряпин та потертостей.
Перевага 5
Практичність - Металеві жалюзі не потребують догляду, обслуговування або фарбування.
Перевага 6
Приватність - Забезпечує досить високий рівень приватності та безпеки завдяки формі своїх ламелей
Перевага 7
Затишний - Має повітропроникність і дозволяє пропускати світло, що створює відчуття простору та затишку.
Перевага 8
Модний - Гармонійно поєднується з різними сучасними архітектурними стилями та дозволяє втілити багато дизайнерських рішень.

Ціна на паркан "Жалюзі" PIPE – від чого вона залежить?

Ціна на паркан жалюзі залежить від конструктивну секцій. Кількість ламелей на 1 метр по висоті;
Чи присутня в секції додаткова металева рамка для більшої жорсткості секцій;
Товщина металу ламелей, яка може коливатися від 0,4мм до 1,0мм;
Кількість захисного цинку в металі;
Якість декоративного захисного покриття - Може бути порошкове індивідуальне фарбування з товщиною 100 мікрон, або економний поліестер з товщиною 15мікрон;
Комплектація секції - Можуть враховуватись всі додаткові планки та нащільники, а можуть поставлятися окремо за додаткову плату;
Готовий виріб - Секція забору жалюзі може бути вже повністю зібрана на виробництві і вам потрібно буде лише змонтувати її на чотири кріпильні елементи, а може поставлятися в розібраному стані, що в кінцевому результаті підвищить вартість по роботі.

Комплексне рішення забору з воротами, хвірткою і накривками на стовби та цоколь:

Щоб витримати огорожу ділянки в одному стилі, пропонуємо вам ворота та хвіртки жалюзі в одному стилі із парканом. Ворота та хвіртки виготовляються виходячи з існуючих розмірів проємів. Ворота можуть бути як розпашними, так і відкатними. За бажанням замовника ми встановлюємо автоматику на ворота, для комфортного відкриття. Якщо місце обмежене, зробимо вбудовану хвіртку у воротах. На хвіртках встановлюємо електромеханічний замок, який легко підключається до вашого домофону.

І звичайно ж, ми пропонуємо виготовлення шапок на стовпчики та накривки на цоколь прольотів під секціями з такого ж матеріалу та кольору. Дизайн шапок та накривок може бути будь-яким.

Монтаж забору "Жалюзі" PIPE

Перш ніж встановити готові секції жалюзі, встановлюють стовпи та цоколь. Їх можна виконати із цегли чи блоків. Секції кріпляться у готові отвори. Для цього використовують болти чи анкери. У стовпах висвердлюють отвори, встановлюють секцію та затягують гайки.

Щоб приховати зазори між секцією та стовпами, передбачені декоративні фінішні планки. Вони кріпляться після монтажу основних елементів на заклепки

Де купити паркан "жалюзі" PIPE в Черкасах?

Купити паркан жалюзі ви завжди зможете на нашому підприємстві за адресою м. Черкаси вул. Чехова 9а. Тут ви зможете вибрати та замовити паркан жалюзі, виготовлений з високоякісного матеріалу на сучасному обладнанні. Використання європейської сировини і суворе дотримання технології виробництва забезпечить паркану жалюзі тривалий термін служби і бездоганний зовнішній вигляд на весь період експлуатації. Купуючи у нас паркан жалюзі – ви отримуєте гарантію на вироби 10 років.

Для замовлення паркану жалюзі вам потрібно:

Вказати розміри та кількість секцій, або загальну довжину запланованої огорожі;
Вибрати колір паркану зі стандартних чи не стандартних кольорів, та структуру фарби глянцева, чи матова;
Визначитися, чи потрібні металеві стовпи та добірні елементи: накривки на цоколь і шапки на стовби;
Вибрати при необхідності ворота та калітку і їх комплектацію;
Узгодити при необхідності терміни монтажу.

Після всіх цих етапів ми починаємо свою частину роботи:

Розраховуємо попередню вартість матеріалів і робіт, та готуємо вам комерційну пропозицію по забору жалюзі виходячи з ваших побажань;
Співробітники компанії виїжджають до вас на об’єкт та виконують точний замір ділянки / Або ви робите точні (до мм) виміри огорожі самостійно;
На основі точних розмірів і всіх коригувань формується підсумкова комерційна пропозиція, яка лягає в основу договору;
Виставляється рахунок і підписується договір;
Після оплати виставленого рахунку (50% від суми рахунку, друга половина після виготовлення замовлення) компанія розпочинає виробництво огорожі;
Готовий паркан жалюзі доставляється на ваш об’єкт.

Важлива інформація!

Якщо ви хочете замовити будівництво паркану під ключ у нас є 2 варіанти:

Черкаси та область: Проводимо попередній прорахунок. Виїзджаємо на замір, прораховуємо остаточну ціну виготовлення та встановлення огорожі. Розробляємо дизайн-проект. Виготовляємо паркан!

Вся Україна: Ми прораховуємо ціну паркану, розробляємо дизайн-проект. Виробляємо паркан та ворота і доставляємо у ваше місто. Роботи виконують ваші будівельники! Надаємо всю необхідну інформацію та рекомендації щодо встановлення огорожі та воріт.

Термін виготовлення та ціна доставки: Виготовлення паркану складає від 15 до 35 робочих днів залежно від сезонності та черги. Ціна доставки індивідуальна та залежить від віддаленості міста, а також від умов перевізника!

Відправка паркану жалюзі та комплектуючих перевізниками Нова пошта, САТ, Делівері

Даними перевізниками можна відправляти стовпи, кріплення, штакетний профіль, секції зварної сітки розміром не більше 2,5х1,8 у кількості до 15шт. Перед доставкою перевізниками необхідно переконатися, що Ваш вантаж зможуть прийняти у зручному для Вас відділенні. При перевезенні службами доставок завжди потрібно враховувати людський фактор, вантаж може перевантажуватися кілька разів, що не бажано при доставці особливо великогабаритних виробів.

Доставка забору жалюзі та комплектуючих довантаженням або окремою машиною

Цей вид доставки паркану є більш дорогим ( хоч і не завжди), але безпечнішим, водій відповідає за цілісність вантажу, товар не перевантажують, він приїжджає точно за адресою замовника. Цей вид доставки ми рекомендуємо для перевезення огорожі жалюзі, секцій штакетного паркану, зварних панелей, хвірток і воріт, тут немає обмежень у розмірах товару, що доставляється, і вазі. Вся продукція приїжджає в цілості, гарно запакована та надійно закріплена в автомобілі без пошкоджень.

Забори жалюзі Черкаси Домікс Забори жалюзі Черкаси Домікс Забори жалюзі Черкаси Домікс Забори жалюзі Черкаси Домікс

Більш повну та детальну інформацію про паркани "жалюзі" PIPE в Черкасах Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які запитання. Ми намагаємося максимально мінімізувати витрати клієнта, кожен новий проект розглядається індивідуально і з особливою ретельністю. Ми враховуємо все до найдрібніших деталей, щоб запропонувати найбільш раціональне рішення.

Компанія "Домікс" реалізує паркани "жалюзі" PIPE у місті Черкаси за найвигіднішими цінами та умовами - це можливо завдяки прямим контактам з виробником. У нас ви можете купити та дізнатися ціну на паркани "жалюзі" PIPE - одного з найкращих рішень на ринку!

Компанія "Домікс" здійснює доставку парканів "жалюзі" PIPE по всій території міста Черкасси та області. Для більш детального погодження доставки та нюансів замовлення - будь ласка, зв'яжіться із нашими менеджерами.

Ви хочете дізнатися ціну парканів "жалюзі" PIPE в Черкасах? Або хочете дізнатися, де паркани "жалюзі" PIPE в Черкасах? Компанія "Домікс" буде рада допомогти - паркани "жалюзі" PIPE в Черкасах від професіоналів з 10-ти річним стажем - компанії "Домікс"!

Наш офіс

Офис компании Домикс
Офис компании Домикс Офис компании Домикс

Мапа

Наші контакти

Зателефонуйте нам +38(067)959-90-59 +38(073)959-90-59
Часи роботи з 9-00 до 18-00 Вихідні: СБ-ВС
Наша адреса Україна м. Черкаси вул. Чехова 9А
Напишіть нам domiks1@ukr.net


Характеристики

Модель PIPE
Тип паркану Жалюзи
Наявність рамки з оцін. Труби 40*20 Ні
Складання конструкції Ні
Довжина секції, м Від 0,5 до 3,0
Висота секції MAX, м Не обмежена
Покриття Порошкове фарбування
Товщина металу, мм 0,5
Гарантія, років 10

Файли для завантажування

Відгуки 0

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
icon_callback icon_teleg icon_viber