Паркан BOX (порошкове фарбування) (товщина 0,7 мм) (висота ламелі 200 мм)

Новинка
Код товару: 005554
0
В наявності
3 686.00 грн. /м²
Знайшли дешевше?

Опис

Купити секційний паркан BOX

Основною структурною особливістю огорожі BOX є спосіб заповнення секцій ламелями в процесі збирання так, що утворюється непрозора поверхня з обох боків. Це означає, що якщо замовник хоче створити закритий особистий простір на своїй території, при виборі з багатьох металевих огорож, він зупинить свій вибір на огорожі Бокс, гарантуючи таким чином, що 100% непрозорості забезпечено на найвищому рівні!

Зовнішній вигляд огорожі BOX відповідає сучасним тенденціям у дизайні екстер'єру. Паркан BOX відмінно відповідає запитам власників земельних ділянок, яким потрібна сучасна, стримана, але міцна та надійна огорожа. Огородження BOX були створені з урахуванням численних запитів та побажань клієнтів, які шукали непрозорі варіанти огорож. У відповідь на цей запит ми розробили, протестували та впровадили у виробництво бажаний тип металевої огорожі під назвою BOX.

Відео готового секційного паркану BOX

Технічні характеристики паркану BOX

Заборы BOX
Преимущество 1
Горизонтальна типова ламель;
Преимущество 2
Вертикальний складальний профіль;
Преимущество 3
Декоративні накладки;
Преимущество 4
Алюмінієве витяжне заклепування 4х8;
Преимущество 5
Отвір на профілі Ø6 мм;
Преимущество 6
Клепальна гайка М5;
Преимущество 7
Верхня горизонтальна ламель;
Преимущество 8
Вставка для руста.

Секції огорожі BOX складаються з наступних елементів: горизонтальні ламелі (1), вертикальні складальні профілі (2), декоративні накладки (3) та верхні горизонтальні ламелі (7). Ламелі BOX виготовлені із двох П-подібних профілів, які з'єднуються методом вставки одного в інший. Це надійне з'єднання забезпечує максимальну міцність конструкції, оскільки кожне з'єднання складається з чотирьох шарів металу. Верхні ламелі (7) використовуються лише при горизонтальній установці та відрізняються наявністю закритого контуру зверху. Після закріплення ламелей заклепками до вертикальних елементів складання (2) кожна ламель стає порівнянною за міцністю з трубою.

Секції збираються за допомогою алюмінієвих витяжних заклепок розміром 4x8 мм (4). Кожна ламель BOX (1) кріпиться чотирма такими заклепками до вертикальних напрямних (2). На вертикальних складальних профілях (2) з боку, що примикає до стовпа, є два отвори для кріплення діаметром 6 мм, поєднані з отворами на профілі (5), а також три заклепувальні гайки M6 (6).

Конструктивна частина секцій огорожі BOX виконана з використанням металевих ламелей прямокутної форми, які можуть бути орієнтовані горизонтально або вертикально, залежно від особистих переваг.

Додаткові характеристики ламелей паркану BOX

Характеристики сеції паркану BOX

Готові ламелі огорожі BOX мають товщину близько 60 мм, що надає секціям додаткової міцності та стійкості. Рекомендується вибирати відстань між металевими планками/ламелями в межах 25-40 мм, але не менше 20 мм. Для виготовлення BOX використовується метал завтовшки 0,7 - 1 мм, до нанесення порошкового покриття. Остаточна товщина металу з кольоровим порошковим покриттям становить 0,9 – 1,2 мм.

Ламелі паркану BOX виготовляються з використанням листозгинального обладнання з ЧПУ, забезпечуючи чітку геометрію та повторюваність. Глибина ламелей становить 52 мм, і вони можуть мати різну висоту, основні висоти варіюються від 200 до 600 мм. Відстань між ламелями зазвичай становить 25 мм, але може бути змінена відповідно до переваг замовника. На замовлення або за потреби розміри ламелів можуть бути адаптовані, і ми здатні виготовити ламелі завдовжки до 3100 мм.

Секції поставляються у готовому вигляді та упаковуються перед відправкою. Розмір секції трохи менший за розміри отвору, в який вона буде встановлена, із запасом 15-20 мм. Особливістю є наявність отворів кріплення в бічних несучих і декоративних профілях секції. Ці отвори виконані паралельно в несучих та декоративних елементах для зручності встановлення.

Характеристики ламелей паркану BOX

Характеристики сеції паркану BOX

Основною конструктивною особливістю огорожі BOX є заповнення секцій ламелями на етапі збирання таким чином, що створюється непроникність полотна з обох боків. В даний час ми пропонуємо створення огорожі BOX у двох варіантах: з горизонтальним або вертикальним розташуванням металевих ламелей на секціях.

Як і більшість металевих огорож, сучасна огорожа BOX збирається із секцій. Секція огорожі BOX, хоч і може здатися простий на перший погляд, насправді має продуманий конструктивний пристрій з деякими особливостями, що виділяють її серед інших металевих огорож.

Ламель half BOX
Стандартна огорожа BOX виглядає однаково з обох боків. Однак трапляються випадки, коли зовнішній вигляд зворотної сторони огорожі не має особливого значення для замовника. Наприклад, якщо огорожа стоїть впритул до сусіднього паркану. Для таких ситуацій ми розробили економічний варіант огородження BOX – half BOX від. Унікальність цього різновиду огорожі полягає в тому, що зовнішній вигляд зворотної сторони ідентичний до стандартної огорожі BOX, але тільки з одного боку. Така зміна дизайну зворотного боку дозволяє істотно скоротити витрату матеріалу при виготовленні огорожі і, зрештою, позначається на ціні.

Як ми виготовляємо металеві огорожі

Найтаємніший та найцікавіший етап – це виробництво парканів, їх виготовлення. Усі матеріали, що використовуються для виробництва парканів оцинковані – дріт для сітки, листовий метал для штакету та , профільні труби, кронштейни.

Виробництво парканів відбувається у кілька етапів:

Этап виробництва 1
Підготовка заготовок - прокатуються профілі, гнуться кронштейни, зварюються панелі, виварюються рамки хвірток і воріт.
Этап виробництва 2
Хімічна підготовка поверхні - Перед нанесенням порошкової фарби панелі зварної сітки, стовпи, ворота та хвіртки занурюються у ванни з різними хімічними речовинами. Виробляється знежирення, пасивація, промивання, сушіння та завершальним етапом – цинкове фосфатування для створення плівки на поверхні виробу, що забезпечує найкращу адгезію фарби. Деякі вироби перед нанесенням покриття цинкуються гарячим способом. Виробництво огорож це складний ланцюг дій, які пов'язані один з одним і вимагають багато знань, досвіду і сил, щоб на виході отримати якісний продукт.
Этап виробництва 3
Нанесення полімерного порошкового покриття - Відбувається цей етап на сучасному високотехнологічному обладнанні. Спочатку вироби підвішуються на транспортну систему, відбувається напилення порошкової фарби, потім відбувається запікання виробів в печі полімеризації при рівномірній температурі. Цей метод фарбування є надійним і якісним у Європі та СНД, він чудово себе зарекомендував і є незамінним при виробництві огорож.
Этап виробництва 4
Контроль якості покриття - Завершальним етапом є виробництво контролю за якістю покриття, і навіть упаковка продукції найякіснішим чином.

Після фарбування, всі вироби проходять через етап контролю якості перед відправленням їх до цеху для складання парканів. На цьому етапі збираються секції паркану, хвіртки та ворота. Здавалося б, виробництво огорож завершилося, але тут настає ще один важливий момент - упаковка. Багато компаній можуть не надавати великого значення цьому процесу і економити на ньому, але ми ретельно готуємо продукцію до відправлення. Для упаковки використовуються високоякісний картон, спінений поліетилен, стрейч-плівка та плівка ПЕ, щоб забезпечити максимальний захист ваших товарів під час транспортування.

Забори Забори Забори Забори

При завантаженні товару в машини, секції додатково стягуються поліпропіленовою стрічкою, при необхідності перекладуються дерев'яними брусами або укладаються в піддони.

Цинкування зварних швів та елементів виробів

Цинкування - це процес покриття металевих поверхонь шаром цинку. Цинк надає ефективний захист від корозії завдяки своїй здатності діяти як жертовний анод. Це означає, що цинк окислюватиметься і іржавітиме замість базового металу. Таким чином, він зберігає цілісність та міцність металевих деталей після зварювання.

Зварювання - це процес з'єднання металевих деталей, і зварні шви часто виявляються найуразливішими до корозії частинами конструкції. Це відбувається через зміни у структурі металу та утворення місць зосередженої корозії після зварювання. Оцинкування зварних швів вирішує цю проблему, надаючи додатковий захист.

Цинкування зварних швів та елементів конструкції на металевих деталях відіграє важливу роль у збереженні їх довговічності та надійності. Цей процес забезпечує захист від корозії, збільшує термін служби металевих конструкцій та покращує їх зовнішній вигляд. Оцинкування стало невід'ємною частиною багатьох галузей, включаючи будівництво, автомобілебудування та виробництво металевих виробів, і продовжує розвиватися разом із новими технологіями та методами, щоб забезпечити найкращий захист для металевих деталей.

Висока якість наших парканів

Вся продукція виготовляється з оцинкованих, або алюмінієвих матеріалів. Обов'язково проводиться хімічна підготовка поверхні.

Основні процеси:

Знежирення;
Травлення;
Промивка деміpалізoванoю водою;
Безхроматна пасивація на основі цирконія ENVIROX FZA;
Завершальним етапом є нанесення порошкових фарб, що відповідають міжнародним станgартам якості.

Варіанти кольору для огорожі BOX

Висока якість паркану BOX досягається завдяки не тільки автоматизованому виготовленню, але і завдяки якості полімерного покриття. На всіх з'єднаннях і краях металевих елементів паркану ви не знайдете жодного сліду ржавчини, оскільки всі деталі паркану оцинковані, а торці покриті спеціальним захисним шаром. Порошкова фарба наноситься на поверхню виробів за допомогою електростатичного поля, а потім піддається полімеризації в камері при високій температурі. Це покриття є візитною карткою, оскільки воно має численні переваги: хімічний склад забезпечує стійкість до ультрафіолетових променів, а правильна технологія нанесення гарантує високу якість покриття та збереження його цілісності протягом довгих років. Крім того, порошкова фарба доступна в широкому спектрі кольорів (згідно з палітрою RAL) і видів покриттів.

Паркани Жалюзі кольори
RAL 8017
(шоколад)
RAL 7024
(графіт)
RAL 1014
(бежевий)
RAL 6005
(класичний зелений)
RAL 8019
(темно коричневий)

Це одні з небагатьох кольорів в які ми можемо фарбувати наші вироби. Тут показані кольори для попереднього ознайомлення. Весь асортимент зразків фарби якою ми можемо фарбувати наші бездоганні вироби ви завжди зможете подивитися у нас в офісі.

Основні переваги забору BOX які ми виготовляємо

Переваги
Перевага 1
Довговічність - Термін служби секційного забору до 50 років!
Перевага 2
Міцність - Ламелі виготовляються з металу завтовшки 0,45-0,7мм, що робить конструкцію міцною та стійкою до бокових навантажень.
Перевага 3
Естетичність - Паркан BOX має неординарний зовнішній вигляд і помітно відрізняється на тлі сусідніх огорож.
Перевага 4
Стійкість до зовнішніх факторів - Спеціальне покриття: Порошкове фарбування, MatPolyester, Polyester або Printech не боїться корозії, впливу вологи та перепадів температури, а також стійке до подряпин та потертостей.
Перевага 5
Практичність - Металеві ламелі не потребують догляду, обслуговування або фарбування.
Перевага 6
Приватність - Забезпечує досить високий рівень приватності та безпеки завдяки формі своїх ламелей
Перевага 7
Затишний - Секційний паркан BOX cтворює відчуття простору та затишку.
Перевага 8
Модний - Гармонійно поєднується з різними сучасними архітектурними стилями та дозволяє втілити багато дизайнерських рішень.

Ціна на паркан BOX – від чого вона залежить?

Ціна на огорожу залежить від конструктивних секцій. Кількість ламелей на 1 метр за висотою;
Чи має секція додаткова металева рамка для більшої жорсткості секцій;
Товщина металу ламелей, яка може коливатися від 04 до 10 мм;
Кількість захисного цинку у металі;
Якість декоративного захисного покриття – може бути індивідуальне порошкове фарбування з товщиною 100 мікрон, або економічний поліестер з товщиною 15 мікрон;
Комплектація секції - можуть враховуватись всі додаткові планки та нащільники, а можуть поставлятися окремо за додаткову плату;
Готовий виріб - секція паркану може бути вже повністю зібрана на виробництві і вам потрібно буде лише змонтувати її на чотири кріпильні елементи, а може поставлятися в розібраному стані, що зрештою підвищить вартість роботи.

Де купити паркан BOX в Черкасах?

Купити паркан ви завжди зможете на нашому підприємстві за адресою м. Черкаси вул. Чехова 9а. Тут ви зможете вибрати та замовити паркан , виготовлений з високоякісного матеріалу на сучасному обладнанні. Використання європейської сировини і суворе дотримання технології виробництва забезпечить паркану тривалий термін служби і бездоганний зовнішній вигляд на весь період експлуатації. Купуючи у нас паркан – ви отримуєте гарантію на вироби 10 років.

Паркан BOX Черкаси Домікс Паркан BOX Черкаси Домікс Паркан BOX Черкаси Домікс Паркан BOX Черкаси Домікс

Для замовлення паркану BOX вам потрібно:

Вказати розміри та кількість секцій, або загальну довжину запланованої огорожі;
Вибрати колір паркану зі стандартних чи не стандартних кольорів, та структуру фарби глянцева, чи матова;
Визначитися, чи потрібні металеві стовпи та добірні елементи: накривки на цоколь і шапки на стовби;
Вибрати при необхідності ворота та калітку і їх комплектацію;
Узгодити при необхідності терміни монтажу.

Після всіх цих етапів ми починаємо свою частину роботи:

Розраховуємо попередню вартість матеріалів і робіт, та готуємо вам комерційну пропозицію по забору виходячи з ваших побажань;
Співробітники компанії виїжджають до вас на об’єкт та виконують точний замір ділянки / Або ви робите точні (до мм) виміри огорожі самостійно;
На основі точних розмірів і всіх коригувань формується підсумкова комерційна пропозиція, яка лягає в основу договору;
Виставляється рахунок і підписується договір;
Після оплати виставленого рахунку (50% від суми рахунку, друга половина після виготовлення замовлення) компанія розпочинає виробництво огорожі;
Готовий паркан доставляється на ваш об’єкт.

Важлива інформація!

Якщо ви хочете замовити будівництво паркану під ключ у нас є 2 варіанти:

Черкаси та область: Проводимо попередній прорахунок. Виїзджаємо на замір, прораховуємо остаточну ціну виготовлення та встановлення огорожі. Розробляємо дизайн-проект. Виготовляємо паркан!

Вся Україна: Ми прораховуємо ціну паркану, розробляємо дизайн-проект. Виробляємо паркан та ворота і доставляємо у ваше місто. Роботи виконують ваші будівельники! Надаємо всю необхідну інформацію та рекомендації щодо встановлення огорожі та воріт.

Термін виготовлення та ціна доставки: Виготовлення паркану складає від 15 до 35 робочих днів залежно від сезонності та черги. Ціна доставки індивідуальна та залежить від віддаленості міста, а також від умов перевізника!

Відправка паркану та комплектуючих перевізниками Нова пошта, САТ, Делівері

Даними перевізниками можна відправляти стовпи, кріплення, штакетний профіль, секції зварної сітки розміром не більше 2,5х1,8 у кількості до 15шт. Перед доставкою перевізниками необхідно переконатися, що Ваш вантаж зможуть прийняти у зручному для Вас відділенні. При перевезенні службами доставок завжди потрібно враховувати людський фактор, вантаж може перевантажуватися кілька разів, що не бажано при доставці особливо великогабаритних виробів.

Доставка забору та комплектуючих довантаженням або окремою машиною

Цей вид доставки паркану є більш дорогим ( хоч і не завжди), але безпечнішим, водій відповідає за цілісність вантажу, товар не перевантажують, він приїжджає точно за адресою замовника. Цей вид доставки ми рекомендуємо для перевезення огорожі , секцій штакетного паркану, зварних панелей, хвірток і воріт, тут немає обмежень у розмірах товару, що доставляється, і вазі. Вся продукція приїжджає в цілості, гарно запакована та надійно закріплена в автомобілі без пошкоджень.

Паркан BOX Черкаси Домікс Паркан BOX Черкаси Домікс Паркан BOX Черкаси Домікс Паркан BOX Черкаси Домікс

Більш повну та детальну інформацію про паркани BOX в Черкасах Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які запитання. Ми намагаємося максимально мінімізувати витрати клієнта, кожен новий проект розглядається індивідуально і з особливою ретельністю. Ми враховуємо все до найдрібніших деталей, щоб запропонувати найбільш раціональне рішення.

Компанія "Домікс" реалізує паркани BOX у місті Черкаси за найвигіднішими цінами та умовами - це можливо завдяки прямим контактам з виробником. У нас ви можете купити та дізнатися ціну на паркани BOX - одного з найкращих рішень на ринку!

Компанія "Домікс" здійснює доставку парканів BOX по всій території міста Черкасси та області. Для більш детального погодження доставки та нюансів замовлення - будь ласка, зв'яжіться із нашими менеджерами.

Ви хочете дізнатися ціну парканів BOX в Черкасах? Або хочете дізнатися, де паркани BOX в Черкасах? Компанія "Домікс" буде рада допомогти - паркани BOX в Черкасах від професіоналів з 10-ти річним стажем - компанії "Домікс"!

Наш офіс

Офис компании Домикс
Офис компании Домикс Офис компании Домикс

Мапа

Наші контакти

Зателефонуйте нам +38(067)959-90-59 +38(073)959-90-59
Часи роботи з 9-00 до 18-00 Вихідні: СБ-ВС
Наша адреса Україна м. Черкаси вул. Чехова 9А
Напишіть нам domiks1@ukr.net


Характеристики

Высота ламелі, мм 200
Модель BOX
Наявність рамки з оцін. Труби 40*20 Ні
Складання конструкції Ні
Довжина секції, м Від 0,5 до 3,0
Висота секції MAX, м Не обмежена
Покриття Порошкове фарбування
Товщина металу, мм 0,7
Гарантія, років 10

Файли для завантажування

Відгуки 0

Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
icon_callback icon_teleg icon_viber