Ролетні ворота

Ролетні ворота

КУПИТИ РОЛЕТНІ ВОРОТА

Черкаси логотип компанії Домікс

Ролетні ворота призначені для встановлення на прорізи в торгових центрах, виробничих та складських приміщеннях, а також гаражах. Завдяки компактної конструкції ролетні ворота ідеально підходять для отворів, де вгорі розташовані інженерні комунікації (водопровід, електропроводка та ін.). Монтаж рольворот можливий як на отвір, так і в отвір зовні або всередині приміщень. Максимальні розміри отвори для встановлення ролетних воріт: ширина – понад 7 м, площа – понад 21

ПРИКЛАД РОБОТИ РОЛЕТНИХ ВОРОТ

ГАЛЕРЕЯ ВОРОТ ДЛЯ ЕЛЛІНГУ

Черкаси ролетні ворота Черкаси ролетні ворота Черкаси ролетні ворота Черкаси ролетні ворота
Черкаси ролетні ворота Черкаси ролетні ворота Черкаси ролетні ворота Черкаси ролетні ворота
Черкаси ролетні ворота Черкаси ролетні ворота Черкаси ролетні ворота Черкаси ролетні ворота

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ РОЛЕТНИХ ВОРОТ

Черкаси ролетні ворота - Безпека

БЕЗПЕКА

Ролетні ворота гарантують надійність та безпеку завдяки системі виявлення перешкод та ручного розблокування у разі відключення електроенергії або поломки двигуна.

Черкаси ролетні ворота - Відповідність стандартам

ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ

Рольвороти відповідають ГСТ Р 52522-2015 та європейським стандартам в області безопаності та вітрової стійкості EN 13241-1, EN 12424. Це підтверджено TUE-сертифікат на CE-маркування.

Черкаси ролетні ворота - Вітрова стійкість

ВІТРОВА СТІЙКІСТЬ

Ролетні ворота чудово справляються з вітром, вони стійкі до вітрових навантажень можуть встановлюватися в будь-якому вітровому районі за СП 20.133320.2011

Черкаси ролетні ворота - Оптимальні габарити

ОПТИМАЛЬНІ ГАБАРИТИ

Ролетні ворота заощаджують місце як зовні, так і всередині приміщення. Вони ідеально підходять для об'єктів, де під'їзд до гаража займе невелику територію.

Черкаси ролетні ворота - Легкість та довговічність

ЛЕГКІСТЬ І ДОВГОВІЧНІСТЬ

Завдяки виробництву з алюмінію ворота стійкі і не піддаються впливу опадів, до перепадів температур та корозії. Вони міцні та надійні, екологічні та легені.

Черкаси ролетні ворота - Варіанти монтажу

ВАРІАНТИ МОНТАЖУ

Ролетні ворота можуть встановлюватися зовні та всередині приміщення коробом усередині або назовні. Подібні варіанти монтажу універсальні і підійдуть для будь-якого проекту.

ОСОБЛИВОСТІ РОЛЕТ

Сьогодні встановити на вікна або двері ролети (рольставні) – це означає виважено підійти до питанню захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві віконні ролети надійні, міцні та довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, що використовуються при їх виробництві, перевірені часом та сертифіковані на знак якості.
Основними конструктивними елементами віконної ролети є:

1 РОЛЕТНЕ ПОЛОТНО

Може складатися з пінозаповнених або екструдованих (підвищена жорсткість) профілів. Поточний асортимент включає 7 видів профілів роликової прокатки (розмірний ряд від 36мм до 77мм) та 3 види екструдованих профілю (42мм, 44мм, 55мм). Для підвищеної жорсткості полотна, а також з метою перешкоди несанкціонованому підйому полотна встановлюються екструдовані кінцеві профілі.

2 НАПРАВЛЯЮЧІ ШИНИ

Великий вибір направляючіх шин дає можливість підібрати шини для ролет, встановлюваних на отворах будь-яких розмірів, з урахуванням вимог до протизламної стійкості, можливості економії на широких отворах, особливостей отворів. Стандартні шини - це класичні шини, які застосовуються для стандартних ролетних конструкцій. Спеціальні шини - здвоєні шини використовуються для суміщення двох і більше ролет і для поділу широких отворів.

3 ЗАХИСНІ КОРОБА

Ми пропонуємо широкий асортимент захисних коробів ролет: 20 та 45 градусні, круглі та напівкруглі, систему вбудованих коробів. Великий вибір типорозмірів коробів – від 125 до 405 мм дозволяє встановлювати ролети на отвори різних розмірів. Важливість та значимість даного елемента визначається його захисними функціями. Відповідно, залежно від місця встановлення ролет, вибирається тип короба.

4 УПРАВЛІННЯ РОЛЕТОЮ

Ми пропонуємо широкий асортимент приводів та аксесуарів для управління ролетами: від класичних ручних приводів власного виробництва до сучасної автоматики відомих торгових марок - багатофункціональних електроприводів із інтелектуальними системами управління. Автоматичне керування забезпечує найбільш зручне та багатофункціональне обслуговування ролет. Простим натисканням кнопки можна керувати всіма ролетами.

ВАРІАНТИ КОЛЬОРІВ

Широкая цветовая гамма профилей и комплектующих для роллетных систем Компания "Домикс" обеспечивает различные варианты сочетания с фасадом здания. В В зависимости от цвета рольставни могут сливаться с фасадом или, наоборот, служит ярким. элементом, создавая оригинальные и индивидуальные решения.

Черкаси ролетні ворота - RAL: 9016 Черкаси ролетні ворота - RAL: 7038 Черкаси ролетні ворота - RAL: 9006 Черкаси ролетні ворота - RAL: 9001
Черкаси ролетні ворота - RAL: 1015 Черкаси ролетні ворота - RAL: 1019 Черкаси ролетні ворота - Черкаси ролетні ворота - RAL: 1007
Черкаси ролетні ворота - RAL: 3014 Черкаси ролетні ворота - RAL: 5015 Черкаси ролетні ворота - RAL: 5005 Черкаси ролетні ворота - RAL: 5011
Черкаси ролетні ворота - RAL: 6005 Черкаси ролетні ворота - RAL: 6009 Черкаси ролетні ворота - RAL: 7016 Черкаси ролетні ворота - RAL: 7039
Черкаси ролетні ворота - RAL: 8014 Черкаси ролетні ворота - Черкаси ролетні ворота - RAL: 8019 Черкаси ролетні ворота - RAL: 9011
Черкаси ролетні ворота - Ирландский дуб Черкаси ролетні ворота - Золотой дуб Черкаси ролетні ворота - Орех Черкаси ролетні ворота - Вишня

АВТОМАТИКА ДЛЯ РОЛЕТ

Електродвигуни з різноманітними функціями, потужністю та системами керування дозволять автоматизувати ролети будь-яких розмірів та забезпечити користувачам найбільш зручний та безпечний спосіб керування.

Черкаси ролетні ворота - автоматика для ролет

Асортимент електроприводів та елементів керування для ролетних систем, пропонований компанією Домікс, представлений різними марками і дозволяє підібрати відповідне рішення необхідний ціновий діапазон.

Варіанти систем автоматичного керування:

Черкаси ролетні ворота - Індивідуальне керування вікном

Індивідуальне керування вікном

Місцеве управління розташовується поруч із рольставнею. Цей варіант дуже зручний, для ролет, які встановлені всередині приміщень загального призначення. Де ролети використовує кілька людей в індивідуальному порядку. А пульт ДУ буде нераціональним.

Черкаси ролетні ворота - Управління кількома пристроями в кімнаті

Управління кількома пристроями у кімнаті

Блоки керування та пульт дистанційного керування для централізованих команд на всі пристрої, що розташовані в одній кімнаті. Це дуже зручно коли кілька ролетів встановлені в одній кімнаті! Замість кількох дій виконуйте лише одне!

Черкаси ролетні ворота - Управління пристроями у всьому будинку

Управління пристроями у всьому будинку

За допомогою пульта можна керувати кількома (понад 5) групами обладнання і створювати сценарії відповідно до Вашого способу життя. Такі пульти мають додаткові «розумні» функції, наприклад таймера, і сумісні з датчиками.

КОМПЛЕКТАЦІЯ РОЛЕТ ДЛЯ ВОРІТ

Комплектація ролет для воріт

Кришка бокова

Направляючий пристрій

Супорт підшипника

Підшипник

Капсула універсальна

Вал ортогональний

Ригель у зборі

Короб захисний

Електропривід

Кріплення

Заглушка

Направляюча шина

Замок боковий

Смуга запірна*

Кінцевий профіль

Замок ригельний*

Вимикачі

Пульт дистанційного керування

Вороток аварійного підйому*

*Комплектується за погодженням із замовником

ПЕРЕВАГИ ПРОФІЛІВ ДЛЯ РОЛЕТНИХ ВОРІТ

Черкаси ролетні ворота - Оптимальна товщина

ОПТИМАЛЬНА ТОВЩИНА

Профілі AG/77 виготовляються із алюмінієвої стрічки товщиною 0,49 мм. Це гарантує високу міцність та вітрову стійкість конструкції.

Черкаси ролетні ворота - Стійкість до стирання

Стійкість до прання

Двошарове лакофарбове покриття ПУР/ПА - покриття товщиною 25-30 мкм забезпечує високу стійкість до стирання, подряпин та розтріскування.

Черкаси ролетні ворота - Якісне заповнення

ЯКІСНЕ ЗАПОВНЕННЯ

Екологічно чиста піна не містить фреонів. Рівномірне пінозаповнення без порожнеч і порожнин забезпечує високі характеристики міцності.

Черкаси ролетні ворота - Вентиляція

ВЕНТИЛЯЦИЯ

Вентиляційні профілі EA/77 забезпечують додатковий повітрообмін. сприятливо впливає на вологість приміщення.

Черкаси ролетні ворота - Освітлення

ОСВІЧНІСТЬ

Світло потрапляє в приміщення завдяки використанню оглядових профілів EV/77W спеціальною прозорою акриловою вставкою.

Черкаси ролетні ворота - Колірна гама

КОЛЬОРОВА ГАМА

Більше 15 кольорів профілів, включаючи 4 кольори "під дерево", забезпечують індивідуальні та оригінальні колірні рішення.

Більш повну та детальну інформацію про ролетні ворота в Черкасах Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які запитання. Ми намагаємося максимально мінімізувати витрати клієнта, кожен новий проект розглядається індивідуально і з особливою ретельністю. Ми враховуємо все до найдрібніших деталей, щоб запропонувати найбільш раціональне рішення.

Компанія "Домікс" реалізує ролетні ворота у місті Черкаси за найвигіднішими цінами та умовами - це можливо завдяки прямим контактам з виробником. У нас ви можете купити та дізнатися ціну на ролетні ворота - одного з найкращих рішень на ринку!

Компанія "Домікс" здійснює доставку ролетних ворiт по всій території України. Для більш детального погодження доставки та нюансів замовлення - будь ласка, зв'яжіться із нашими менеджерами.

Ви хочете дізнатися ціну ролетних ворiт в Черкасах? Або хочете дізнатися, де купити ролетні ворота в Черкасах? Компанія "Домікс" буде рада допомогти - ролетні ворота в Черкасах від професіоналів з 10-ти річним стажем - компанії "Домікс"!

Наш офіс

Офис компании Домикс
Офис компании Домикс Офис компании Домикс

Мапа

Наші контакти

Зателефонуйте нам +38(067)959-90-59 +38(073)959-90-59
Часи роботи з 9-00 до 18-00 Вихідні: СБ-ВС
Наша адреса Україна м. Черкаси вул. Чехова 9А
Напишіть нам domiks1@ukr.net

У цій категорії немає товарів.

icon_callback icon_teleg icon_viber