Секційні промислові ворота

Секційні промислові ворота

КУПИТИ СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

До секційних промислових воріт, які встановлюються на промислових підприємствах міста Черкаси, висуваються набагато жорсткіші вимоги, ніж до стандартних побутових воріт.

Як правило, секційні промислові ворота — це важкі конструкції, які експлуатуються щодня: за добу вони можуть витримувати кілька десятків циклів відкриття та закривання. Крім того, промислові ворота повинні бути стійкими до вітрового навантаження та герметично закривати вхід у виробниче приміщення.

Промислові секційні ворота від компанії "Домікс", активно використовуються на промислових та сільськогосподарських об'єктах, в автосалонах, автомийках та СТО, пожежних частинах, складах та спорудах громадського призначення у місті Черкаси та області.

Галерея секційних промислових воріт

Промислові секційні ворота Промислові секційні ворота Промислові секційні ворота Промислові секційні ворота
Промислові секційні ворота Промислові секційні ворота Промислові секційні ворота Промислові секційні ворота
Промислові секційні ворота Промислові секційні ворота Промислові секційні ворота Промислові секційні ворота

Замовте зворотній дзвінок

Якщо у вас є питання або ви хотіли б отримати більш детальну консультацію щодо товару - будь ласка, залиште ваші дані для зворотного дзвінка.
Зворотний дзвінок
Ваші контактні дані у безпеці та не будуть передані третім особам
Обратный звонок

Характеристики найвищих промислових воріт у Черкаському регіоні

Самые высокие промышленные ворота в Черкасском регионе
Ширина: 3,37 м.
Висота: 7,30 м.
Кількість панелей: 12 шт.
Вага полотна воріт: 271 кг.
Тип панелей: "Мікрохвиля"
Коефіцієнт теплопередачі: 0,975 м2°C
Сумарний час на монтаж: 20 годин
Пружинний механізм: "Торсіон"
Час повного відкриття: 26 сек.

Компанія "Домікс" успішно реалізувала проект найвищих промислових секційних воріт у Черкаському регіоні! Завдання було встановити ворота рекордної висоти в максимально стислий термін, професійно та максимально якісно.

Найвищі ворота в Черкаському регіоні від компанії "Домікс"

Безпека промислових секційних воріт

Промислові секційні ворота оснащені багаторівневою системою безпеки. У стандартну комплектацію промислової брами входять пристрої безпеки від обриву пружин. Пристрої захисту від розриву троса моментально блокують рух полотна у разі обриву троса, після обриву пружини максимальне падіння полотна становить трохи більше 3–4 див.

На всі металеві елементи конструкції нанесений шар цинку завтовшки не менше 18 мкм, що запобігає впливу агресивних середовищ і продовжує термін служби воріт.

Торсіонні пружини для промислових секційних воріт.

Промышленные ворота - торсионы

Торсіонні пружини – працюють на скручування, розташовуються на валу, що обертається приводним тросом, під дією ваги полотна воріт. Накопичує енергію, коли полотно опускається вниз, одночасно не даючи впасти полотну, і віддає цю енергію, коли полотно потрібно підняти вгору. Вал з торсіонами розташовується завжди горизонтально, над отвором воріт, або у глибині приміщення, у разі низького монтажу.

Монтаж секційних промислових воріт

Переваги промислових секційних воріт

Підвищена теплоізоляція конструкції пройдених воріт

Промислові ворота повинні бути теплими та не промерзати! Панелі промислових воріт завтовшки 40 мм - це чудова теплоізоляція. Це можна порівняти зі стіною з червоної цегли товщиною 55 см. Коефіцієнт опору теплопередачі: 1,0 m2 C/Вт.

4 шари металу в місцях кріплення шурупів

Якщо у вас у планах придбання промислових секційних воріт низької якості - будьте готові до розшарування панелей на сонці. У промислових воріт від компанії "Домікс" - замкнутий контур сталевих листів та 4 шари металу в місцях кріплення саморізів виключають розшарування панелі на сонці, а також різке опускання воріт.

Висока вітростійкість промислових воріт

Не варто забувати про показники вітростійкості! Промислові секційні ворота від компанії "Домікс" відповідають 4-му класу вітростійкості згідно з EN12424. Якісна сендвіч-панель завтовшки 40 мм. чинить високий опір вітру в 120 км/год.

Нержавіючі комплектуючі

Сталеві роликові кронштейни промислових секційних воріт та проміжні петлі, пофарбовані бічні накладки та покриття "ПУР-ПА" - ідеальні для приміщень з підвищеною вологістю.

Надійне примикання полотна до ущільнювачів

Полотно промислових секційних воріт притиснуто до ущільнювачів за допомогою регульованих роликових кронштейнів. Це дуже надійна конструкція. Це забезпечує комфортну температуру у приміщенні захищають від протягів.

Безвідмовна робота

Додаткова жорсткість промислових воріт з шириною проему більше 5 метрiв досягається завдяки роликовим кронштейнам типу "дуплекс" та спеціальним підсилюючим профілям.

Безпека промислових воріт

Безпека - це один з найважливіших параметрiв. Храповi муфти запобігають падінню ворітного полотна. Система безпеки підходить під європейські норми EN 12453, EN12425, EN12604, EN12426 та EN1224.

Замовте зворотній дзвінок

Якщо у вас є питання або ви хотіли б отримати більш детальну консультацію щодо товару - будь ласка, залиште ваші дані для зворотного дзвінка.
Зворотний дзвінок
Ваші контактні дані у безпеці та не будуть передані третім особам
Обратный звонок

Більш повну та детальну інформацію про промислові секційі ворота в Черкасах Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Наші фахівці завжди готові відповісти на будь-які запитання. Ми намагаємося максимально мінімізувати витрати клієнта, кожен новий проект розглядається індивідуально і з особливою ретельністю. Ми враховуємо все до найдрібніших деталей, щоб мати можливість запропонувати найбільш раціональне рішення.

Компанія "Домікс" реалізує промислові секційні ворота у місті Черкаси за найвигіднішими цінами та умовами - це можливо завдяки прямим контактам з виробниками товару. У нас ви можете купити та дізнатися ціну на промислові секційні ворота - одного з найкращих рішень на ринку!

Компанія "Домікс" здійснює доставку та монтаж промислових секційних воріт по всій території Черкаської області. Для більш детального погодження доставки та нюансів на замовлення - будь ласка, зв'яжіться із нашими менеджерами.

Ви хочете дізнатися ціну промислових секційних воріт у Черкасах? Або хочете дізнатися, де купити промислові секційні ворота промислові секційні ворота у Черкасах від офіційного дилера - компанії "Домікс"!

Наш офіс

Офис компании Домикс
Офис компании Домикс Офис компании Домикс

Мапа

Наші контакти

Зателефонуйте нам +38(067)959-90-59 +38(073)959-90-59
Часи роботи з 9-00 до 18-00 Вихідні: СБ-ВС
Наша адреса Україна м. Черкаси вул. Чехова 9А
Напишіть нам domiks1@ukr.net

У цій категорії немає товарів.

icon_callback icon_teleg icon_viber